Ważne
  Zabrzańskie asy nagrodzone w plebiscytach Dziennika...

  Zabrzańskie asy nagrodzone w plebiscytach Dziennika Zachodniego

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zabrzańskie asy nagrodzone w plebiscytach Dziennika Zachodniego
  1/49
  przejdź do galerii

  ©Lucyna Nenow

  Zwycięzcy i laureaci plebiscytów na Najpopularniejszego Sportowca, Sportową Twarz i Człowieka Roku 2013 w Zabrzu zostali uhonorowani podczas podsumowania plebiscytów Dziennika Zachodniego.
  W czwartek w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu podsumowaliśmy zabrzańskie plebiscyty Dziennika Zachodniego. Była to okazja do uhonorowania najlepszych z najlepszych w swoich dziedzinach, których to Wy wybraliście swoimi głosami.

  Nagrody wręczyliśmy wraz z Krzysztofem Lewandowskim, wiceprezydentem Zabrza.

  W plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Zabrza 2013 zwyciężył Kacper Pawlak, gimnastyk KS Iskra Zabrze. Z kolei Sportową Twarzą został Ignacy Urbański, trener tenisistów KS Mostostal Zabrze.

  - To oczywiście bardzo miłe wyróżnienie. Taki plebiscyt, w którym to kibice głosują, to naturalnie zabawa, ale bardzo przyjemna i potrzebna. Dla sportowca każdy dzień to walka o coraz lepsze wyniki, a takie wyróżniania są bardzo miłą odskocznią, relaksem – mówi Kacper Pawlak.

  Wręczyliśmy również nagrody dla Supertalentów, czyli młodych sportowców, dla których największe sukcesy dopiero przyjdą. Była to nagroda subiektywna, decyzję podjęliśmy w redakcyjnym gronie. Supertalentami zostali: Julia Wycisk, piłkarka, wychowanka Promotora Zabrza, obecnie wypożyczona do Czarnych Sosnowiec, reprezentantka Polski U-17 oraz Patryk Gluch, szczypiornista UKS 31 Rokitnica Zabrze, wielce utalentowany leworęczny zawodnik, często wybierany do najlepszych składów turniejów.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama