Wielkie ciężarówki i alkotestery na Expo Silesia

  Wielkie ciężarówki i alkotestery na Expo Silesia

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wielkie ciężarówki w Expo Silesia w Sosnowcu. 15 kwietnia odbędzie się ostatni etap eliminacji do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UICR 2014. Zobaczymy zmagania w trzech różnych grupach pojazdów ciężarowych.
  W trakcie imprezy policjanci oraz funkcjonariusze z Inspekcji Transportu Drogowego w Katowicach zaprezentują wyposażenie oraz możliwości pojazdów specjalistycznych, którymi dysponują w trakcie codziennej służby. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł dowiedzieć się wszystkich informacji na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą kierowanie pojazdu mechanicznego po użyciu alkoholu czy narkotyków. Stróże prawa zaprezentują sposób działania wykorzystywanych przyrządów kontrolo-pomiarowych.
  Dla kierowców biorących udział w eliminacjach przygotowano test z pomocy przedmedycznej oraz liczne zadania związane z poprawnym mocowaniem ładunku czy znalezieniem usterek w samochodzie. Przygotowano również specjalny tor jazdy, gdzie będziemy mogli ocenić czas i precyzję przejazdu zawodników.

  Start imprezy: 15 kwietnia 2014 roku o 9.00 w Expo Silesia w Sosnowcu ul. Braci Mieroszewskich 124.  *Restauracja Kryształowa Katowice bez Magdy Gessler. Teraz Maria Ożga z MasterChef
  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Prezenty na Komunię Św. Zastanów się i wybierz [TOP 10 PREZENTY KOMUNIJNE
  *Agnieszka Radwańska na turnieju tenisowym BNP PARIBAS KATOWICE OPEN
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama