Jarosław Boduch
Maciej Niedojadło atakuje Jacka Proszowskiego (z prawej)
Maciej Niedojadło atakuje Jacka Proszowskiego (z prawej) fot. Jarosław Boduch
Drużyna ze Skrzyszowa potwierdziła swe aspiracje związane z awansem. O jej sile boleśnie przekonała się Jutrzenka Wierzchosławice.

Pierwszą bramkę w tym jednostronnym meczu zdobył Barchan, który przejął podanie od Witka i z 8 metrów pokonał Bauta. Na kolejnego gola kibice czekali do 29 min, kiedy to po wrzutce z głębi pola Lisa F. Budzik precyzyjnie przymierzył zza pola karnego. Wynik do przerwy ustalił J. Proszowski, który sfinalizował podanie F. Budzika. W pierwszej połowie bliski wpisania się na listę strzelców był jeszcze dwukrotnie D. Budzik, który najpierw jednak nieznacznie przestrzelił, a następnie przegrał bezpośredni pojedynek z Bautem.

W drugiej części meczu nadal zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Po godzinie gry kolejnego gola zdobył J. Proszowski, który strzelił z 16 metrów, a piłka po rykoszecie od obrońcy zmyliła Bauta. W 66 min efektownym uderzeniem z woleja zza linii pola karnego rezultat podwyższył Lis, a chwilę później wynik ustalił z rzutu karnego Kwater. Wygrana skrzyszowian mogła być jeszcze bardziej okazała, lecz po strzałach Witka i Lisa piłka trafiała w poprzeczkę.

LUKS Skrzyszów - Jutrzenka Wierzchosławice 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Barchan 7, 2:0 F. Budzik 29, 3:0 J. Proszowski 35, 4:0 J. Proszowski 60, 5:0 Lis 66, 6:0 Kwater 68 karny.

LUKS Skrzyszów: Sudoł - Barchan, BaranI, Stańczy (46 Brzuchacz), Kwater - F. Budzik, Lis, Witek (68 Nowak), D. Budzik - M. ProszowskiI (72 Kołbasiuk), J. Proszowski (64 Kotapka).
Jutrzenka: Baut - Niedojadło, Suda, Bysiek, Curyło (53 Rajski) - Kłosoń, Stawarz, Rudolphi, Pochroń - Korman[81], Gacek.
Sędziował: Robert Brzoza (Tarnów). Widzów: 40.