Prognoza pogody na Wielkanoc 20 kwietnia i 21 kwietnia....

  Prognoza pogody na Wielkanoc 20 kwietnia i 21 kwietnia. Uwaga na burze

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©X-news/TVNMeteo

  Prognoza pogody na Wielkanoc 20 kwietnia i Lany Poniedziałek 21 kwietnia dla woj. śląskiego. Zapowiada się pogody dzień, ale mogą się przytrafić burze.
  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©X-news/TVNMeteo

  Prognoza pogody na Wielkanoc 20 kwietnia

  W niedzielę w kraju zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami, prawie wszędzie, przelotne opady deszczu, a lokalnie, zwłaszcza po południu, także i burze, które mogą być z gradem. Na krańcach wschodnich lokalnie może spaść do 15 mm deszczu.

  SPRAWDŹ KONIECZNIE:
  GDZIE JEST BURZA? SPRAWDŹ! BURZOWA MAPA POLSKI


  Temperatura maksymalna od 17 do 21 st.C, chłodniej jedynie na wybrzeżu oraz w kotlinach górskich, tam od 14 do 18 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty z kierunków wschodnich. Podczas burz wiatr w porywach do 65 km/h.

  W nocy przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane i duże, rozpogodzenia tylko lokalnie w drugiej części nocy na południowym wschodzie. Miejscami opady deszczu, które od południowego wschodu kraju będą zanikać. Lokalnie, głównie jednak w centrum i na zachodzie, także i burze. Temperatura minimalna na przeważającym obszarze kraju od 7 do 11 st.C, chłodniej na południowym wschodzie tam od 2 do 6 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, podczas burz w porywach do 65 km/h, z kierunków wschodnich.

  W poniedziałek nadal przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami opady przelotne deszczu, a lokalnie, głównie w zachodniej połowie kraju oraz rejonach górskich, burze. Na północy kraju lokalnie podczas burz może spaść do 15 mm deszczu. Temperatura maksymalna od 18 do 22 st.C, tylko nad morzem oraz w rejonach podgórskich chłodniej 14 st.C, 16 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, podczas burz w porywach do 65 km/h, z kierunków wschodnich.
  *Eurowybory 2014: Sprawdź, kogo naprawdę popierasz [TEST WYBORCZY]
  *Egzamin gimnazjalny 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Wielkanoc 2014: Tradycje i zwyczaje wielkanocne, które musisz znać
  *Gala 50 wpływowych kobiet woj. śląskiego [ZOBACZ ZDJĘCIA Z GALI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama