Ważne
  Ubezpieczenie od raka, choć nie od każdego. Ale czy w ogóle...

  Ubezpieczenie od raka, choć nie od każdego. Ale czy w ogóle warto?

  Agata Pustułka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Samobadanie piersi? To nic trudnego
  Lewą rękę połóż z tyłu głowy, prawą na lewej piersi. Naciskając trzema palcami zataczaj drobne kółeczka wzdłuż piersi, z góry na dół i z powrotem - sprawdzasz,
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Piotr Krzyżanowski

  Ubezpieczenie od raka ma sens? Wykupieniem "przeciwrakowych" ubezpieczeń najbardziej są zainteresowane osoby w wieku 30-40 lat. Czy firmy zarabiają na strachu?
  Ubezpiecznie na raka:

  Anna (imię i nazwisko znane redakcji) ma 42 lata, troje dzieci i ... raka piersi. Jej mąż właśnie stracił pracę. - Ona nie ma na jedzenie, nie mówiąc o lekach. I nie jest to jednostkowy przypadek - mówi nam Joanna Romańczyk, prezes Śląskiej Ligi Walki z Rakiem.

  Nawet gdyby Anna miała pieniądze, to i tak nie mogłaby liczyć na ubezpieczenie związane z ryzykiem zachorowania na raka, bo miała to nieszczęście, że już zachorowała.

  Firmy ubezpieczeniowe, które zwietrzyły na raku niezły interes, oferują przyszłym pacjentom szpitali onkologicznych ubezpieczenia. Wypłata gotówki w chwili diagnozy i potem operacji ma wesprzeć rodzinę, nie tylko jeśli chodzi o koszty dodatkowej diagnostyki czy leków, ale choćby w opłaceniu opiekunki do dzieci chorej kobiety.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama