Hjuston mamy problem! Przebiegną 450 km, by uratować życie...

  Hjuston mamy problem! Przebiegną 450 km, by uratować życie koleżanki

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Hjuston mamy problem! Przebiegną 450 km, by uratować życie koleżanki
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Kilkudziesięciu młodych ludzi z różnych zakątków Polski postanowiło spędzić weekend majowy w nietypowy sposób. Przebiegną w 4 dni dystans od Pomorza po Śląsk. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na leczenie w Houston dla 27-letniej Anny Łakomiak, chorej na nowotwór opłucnej.
  "Po operacji i 4 chemioterapiach pomysły na leczenie Ani w Polsce już się skończyły. Dowiedzieliśmy się, że jest szansa wyleczenia jej w Houston, ale potrzebny jest milion złotych. Usiedliśmy, więc w kuchni i zaczęliśmy myśleć, co możemy zrobić. Doszliśmy do wniosku, że skoro wszyscy jesteśmy młodzi i w miarę aktywni to czemu nie bieg?!" - opowiada współlokatorka Ani, jedna z organizatorek biegu.

  Sztafeta wystartuje 30 kwietnia z Czerska w Borach Tucholskich, przebiegnie między innymi przez Tucholę, Bydgoszcz, Inowrocław, Konin, Kalisz i zakończy się w Tarnowskich Górach 3 maja koncertem dla Ani. [ZOBACZ TRASĘ BIEGU]

  WEJDŹ NA STRONĘ HJUSTONMAMYPROBLEM.PL I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻESZ POMÓC ANI


  Po drodze biegacze będą promować stronę internetową www.hjustonmamyproblem.pl, na której znajdują się szczegóły jak można pomóc. Uczestnicy sztafety, którzy akurat będą mieli przerwę w biegu, w poszczególnych miastach będą rozdawać ulotki, balony, malować dzieciom twarze i prosić o datki na konto fundacji.

  Organizatorzy podkreślają, że wystarczy, by 200 tyś. osób wpłaciło 5 zł, a cel zostanie osiągnięty. Przypomina o tym również hasło na ulotkach promujących zbiórkę "Daj piątaka - zabij raka".

  Nr konta: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831
  DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA ANNA ŁAKOMIAK 10079


  "BIEG PO ŻYCIE" - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA FACEBOOKU


  Film promujący "Bieg po życie"


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mam lepszy pomysł

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   zamiast biegu proponuję zużyć energię na pracę i zatrudnić się na przykład do zbioru szparagów, czy truskawek i zarobione pieniądze przekazać na leczenie chorej koleżanki.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama