W Knurowie ślizgaj się z pingwinem

  W Knurowie ślizgaj się z pingwinem

  Joanna Heler

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Knurowskie boisko Orlik już po raz drugi zamieniło się w sezonowe lodowisko. Miłośnicy jazdy na łyżwach korzystają z niego od soboty. Co ważne, tegoroczne ceny biletów nie różnią się od tych z ubiegłego roku (4 i 2 złote).
  Pingwin-pomocnik łyżwiarzy, na lód wyjedzie w styczniu

  Pingwin-pomocnik łyżwiarzy, na lód wyjedzie w styczniu ©DZ

  Wśród nowości jest możliwość kupienia w automacie ciepłych napojów oraz nauka jazdy z nietypowymi trenerami: około metrowym, ważącym 10 kg pingwinem służącym jako podpórka przy stawianiu pierwszych kroków. Ta atrakcja szykuje się od stycznia. Natomiast dla tradycjonalistów jest także możliwość nauki jazdy z prawdziwym instruktorem łyżwiarstwa.

  W tygodniu w Knurowie można się ślizgać od godziny 13 do 21, natomiast w weekendy i święta obiekt jest otwierany o godzinie 10.

  - Za 40 minut ślizgania dorośli zapłacą 4 złote, a dzieci i młodzież o połowę mniej - mówi Marcin Kasprzyk z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. - Cztery złote kosztuje również ostrzenie łyżew. Zaletą korzystania z naszego obiektu jest możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu. Mamy ich 170 par - dodaje.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama