Bayern 0:4 Real [RELACJA NA ŻYWO, TRANSMISJA LIVE] Rewanż LM

Michał Nowak
Bayern - Real NA ŻYWO + TRANSMISJA Bayern Monachium przegrał aż 0:4 z Realem Madryt. Bawarczycy jednak nie obronią tytułu wywalczonego w poprzedniej Lidze Mistrzów. Relacja z meczu w serwisie dziennikzachodni.pl.

Koniec meczu! Typowany na zwycięzcę Ligi Mistrzów Bayern stał się kolejną ofiarą Realu Madryt. We wcześniejszych rundach Królewscy wyeliminowali Schalke i Borussię, a teraz zamknęli drogę do finału Mistrzom Niemiec. Jutro się okaże czy przeciwnikami Realu w finale będą piłkarze Chelsea, czy może ligowi rywale, Atletico Madryt.

92min. Alaba uderzał jeszcze z rzutu wolnego, piłka leciała w światło bramki, ale Casillas wybronił.

90min. GOOOL!! Tym razem Ronaldo został sfaulowany przed polem karnym, Bawarczycy znów ustawili mur. Ronaldo precyzyjnie uderzył z 24. metra i piłka znalazła drogę do siatki pod nogami obrońców. Bayern przegrywa z Realem 0:4.

87min. Modrić został faulowany. Ronaldo wuderza piłkę z wolnego, ale futbolówka trafia w mur.

84min. Ancelotii zmienia kolejnego zawodnika. Casemiro wchodzi za Di Marię.

82min. Di Maria biegł z kontrą, chciał dograć piłkę, ale ta odbiła się od stopera. Wywalczony rożny kończy się stratą piłki.

80min. Isco wchodzi za Benzemę.

78min. Toni Kroos przymierzył mocny strzał z daleka, niewiele brakło aby piłka znalazła się w siatce.

76min. Goetze ładnie obrócił się z piłką w polu karnym Realu, ale nie zdołał trafić pod poprzeczkę. Bayern walczy już chyba tylko o bramkę honorową.

75min. Varane wchodzi za gwiazdę wieczoru - Ramosa.

72min. Mario Goetze wchodzi na boisko za Ribery'ego. Muellera zastępuje Pizarro. Rożny dla Bayernu, piłka wybita przez obrońców. Goetze ma pierwszy kontakt z piłką.

69min. Di Maria dośrodkował do Ronaldo ustawionego przed bramką gospodarzy. Ten jednak niecelnie uderzył głową, ale całą sytuację skwitował uśmiechem. Real gra już presji, piłkarze oszczędzają się przed finałem.

68min. Bayern miota się bez pomysłu pod polem karnym Realu. Piłka raz po raz ląduje na aucie.

65min. Fabio Coentrao był bliski strzelenia bramki po dośrodkowaniu Bale'a. Był spory chaos pod bramką Bayernu, ale Neuer zdołał wybronić. Po tej akcji rozległy się gwizdy na Alianz Arenie.

62min. W końcu coś się dzieje na połowie Realu. Ale Bayern zagrywa niedokładnie i zbyt wolno, zeby zaskoczyć przeciwników. Pięciu bramek gospodarze na pewno dziś nie strzelą.

60min. Ribery ładnie przedarł się przez obrońców Realu w polu karnym, posłał piłkę na bliższy słupek po ziemi, ale Casillas wybronił bez większego trudu.

57min. Roben uderzył lewą nogą tuż sprzed pola karnego, piłka jednak minęła słupek. Chyba pierwszy raz było naprawdę groźnie przed bramką Królewskich.

56min. Przedwczesne wywalczenie mistrzostwa Niemiec chyba uśpiło Bawarczyków, którzy nie pokazują nawet połowy charakteru, jaki miała Borussia Dortmund w rewanżu z Realem. Lahm znowu zrobił wrzutkę w pole karne, ale obrońcy Reau oddalili piłkę od bramki.

53min. Lahm dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale nikt jej nie skierował w światło bramki.

50min. Bayern próbował grać ofensywnie, ale piłkę skutecznie wybijają spod pola karnego najpierw Ramos, później Pepe.

46min. Trener Bayernu zmienia Mario Mandżukicia, w jego miejsce wchodzi Javi Martinez.

Druga połowa

45min. Sędzia kończy pierwszą połowę. Królewscy ogrywają Bayern jakby to był kolejny ligowy przeciętniak.

44min. Tym razem Roben rozegrał krótko, piłka znów została wybita przez obrońców za linię końcową i Robenowi przyszło wykowywać kolejne dośrodkowanie z rożnego. Ponownie, nieudane. Przydałby się gospodarzom drugi Ramos.

42min. Alaba uderzał na bramkę Casillasa, ale piłka odbiła się od obrońcy. Wywalczony w ten sposób rzut rożny nie został należycie wykończony. Roben zdołał jednak wywalczyć kolejny rożny, może wreszcie zobaczymy pierwszą akcję w tym meczu, która zagrozi Realowi...

39min. Xavi Alonso sfaulował na żółtą kartkę. To znaczy, że nie zagra w finale. Rzut wolny wykonywał Roben, ale uderzył wysoko ponad poprzeczką.

37min. Real bardzo się rozochocił w tym meczu. Wypuszczona piłka do Benzemy została wykopana przez Neuera, który wybiegł przed pole karne. Do piłki dopadł Ronaldo, uderzył z daleka na pustą bramkę, ale zabrakło celności.

34min. GOOOL!! Kolejna bramka dla Realu! Goście prowadzą 3:0. Zaczęło się od kontry, Di Maria podał do Benzemy, ten do Bale, a on wystawił piłkę wbiegającego w pole karne Ronaldo! Bayern jest bezradny, przegrywa już 0:4 w ogólnym bilansie.

32min. Benzema wywalczył rzut rożny. Jednak Ramos nie zdobywa hat-tricka. Jak na razie.

27min. Ronaldo biegł na bramkę gospodarzy, ale posłał słabą i niedokładną piłkę po ziemi. Chwilę później Alaba dogrywał w polu karnym Realu i mógł być gol, ale brakowało partnera do wykończenia akcji.

25min. Piłkarze Bayernu próbują wrzutek w pole karne. Sporo grają w powietrzu, jak na drużynę pod wodzą Guardioli. Trochę to przypomina próby uderzenia na bramkę przez Atletico, kiedy grali z Chelsea. Tylko, że w tym meczu goście prowadzą wysoko. Uderzał Ribery, ale obok słupka.

23min. Kiepska mina Pepa Guardioli. Bayern drastycznie oddala się od finału. Właściwie Real mógłby zamurować teraz bramkę i czekać do końca ostatniego gwizdka. Drużyna z Madrytu chyba naprawdę wzięła sobie do serca opinie, że w pierwszym meczu grali gorzej od Niemców.

20min. GOOOL!! Sergio Ramos dokłada drugie trafienie głową. Tym razem Di Maria dośrodkował sprzed pola karnego po faulu na Bale'u. Ramos znów był we właściwym miejscu i szczupakiem wbił piłkę do siatki. Bayern przegrywa już 0:2 w dwudziestej minucie meczu!

19min. Jest nerwowo. Bayern musi strzelić teraz trzy gole. Na razie Bawarczycy faulują - najpierw Ronaldo, potem Bale'a. Sędzia na razie jest cierpliwy.

15min. GOOOL!! Był rożny dla Realu... Modrić dośrodkował wprost na głowę Sergio Ramosa, a ten uderzył na dalszy słupek! Real wygrywa na wyjeździe 1:0.

12min. Bale dośrodkował w pole do Ronaldo, ten wybił piłkę wysoko, dobiegł do niej Di Maria, ale nie był w stanie strzelić z woleja. Piłka obok bramki.

9min. Co za błąd Neuera! Wyszedł po piłkę przed pole karne, piąstkował ją, a ta trafiła pod nogi Bale'a. Walijczyk uderzył z daleka na pustą bramkę, ale przestrzelił nad poprzeczkę.

8min. Roben próbował się przedrzeć skrzydłem pod pole karne, ale na drodze pojawił się Coentrao, który wyłożył się na murawę po kontakcie z napastnikiem i sędzia odgwizdał faul.

6min. Bayern od pierwszych minut przystąpił do tego meczu jak drużyna, która musi odrabiać straty. Jak na razie Real nie dopuszcza jednak gospodarzy do bramki, za to Neuer miał już pierwsze kontakty z piłką.

1min. Pierwsza interwencja Neuera po strzale Ronaldo. Wcześniej próbował Bayern, ale dośrodkowanie Ribery'ego zostało wybite spod pola karnego.

Za chwilę rozpocznie się mecz rewanżowy Bayernu z Realem. Zanim okaże się, kto awansuje do finału - minuta ciszy, poświęcona Tito Vilanovie i Vujadinowi Boskovi.

BAYERN MONACHIUM - REAL MADRYT - RELACJA LIVE

SKŁADY:
BAYERN: Neuer, Lahm, Schweinsteiger, Boateng, Dante, Alaba, Kroos, Robben, Mueller, Ribery, Mandżukić
REAL: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao, Xabi Alonso, Modrić, Di Maria, Bale, Benzema, Ronaldo

LIGA MISTRZÓW: BAYERN MONACHIUM - REAL MADRYT

UWAGA KLIKNIJ I WYGRAJ KOD VOD DO TRANSMISJI ONLINE:
BAYERN MONACHIUM - REAL MADRYT RELACJA LIVE + TRANSMISJA KOD VOD

Poprzednie spotkanie Realu z Bayernem przyjęło dość nieoczekiwany obrót. Królewscy zdobyli jedyną bramkę w meczu u siebie, choć z przebiegu gry powinien być co najmniej remis. To Bawarczycy częściej byli przy piłce i oddawali więcej strzałów, ale brak skuteczności sprawił, że do meczu rewanżowego przystąpią ze stratą jednego gola. Trener Bawarczyków studził entuzjazm Królewskich twierdząc, że jedna bramka to jeszcze żadna zaliczka przed meczem na Alianz Arenie. Ale jeśli drużynie z Madrytu uda się dołożyć kolejnego gola na wyjeździe, to mistrzowie Niemiec znajdą się w niemałych tarapatach.

Kto wygra w meczu Bayern - Real?

ZOBACZ KONIECZNIE:
MECZ BAYERN MONACHIUM - REAL MADRYT

W meczach ligowych niewiele się zmienia. Real Madryt wciąż pokazuje swoją wyższość nad słabszymi rywalami i wysoko wygrywa. W sobotnim spotkaniu z Osasuną piłkarze Ancelottiego rozgromili przeciwników 4:0. Bayern od momentu wywalczenia mistrzostwa kraju prezentuje zmienną formę. W meczu ligowym z Werderem Brema, Bawarczycy przegrywali do przerwy 1:2. Dopiero w drugiej połowie nastąpiło przebudzenie i piłkarze Bayernu dołożyli do wyniku aż cztery trafienia.