Prognoza pogody na 30 kwietnia: Słońce i deszcz

  Prognoza pogody na 30 kwietnia: Słońce i deszcz

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVN24/X-news

  Prognoza pogoda na 30 kwietnia: Trochę słońca i trochę deszczu. ZOBACZ prognoza pogody na 30 kwietnia
  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVN24/X-news

  PROGNOZA POGODY NA 30 KWIETNIA:

  W środę w kraju bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie na południu i południowym-wschodzie okresami zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu oraz burze. Temp. maks. od 20 st. do 22 st., jedynie nad samym morzem chłodniej, od 13 st.
  do 17 st. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą północnego. Na obszarze od Śląska Opolskiego i Górnego przez Małopolskę po Podkarpacie i Lubelszczyznę zachmurzenie umiarkowane i duże, od godzin południowych miejscami przelotny deszcz lub burza. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Ranem na południu i na Pomorzu lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temp. maks. od 17 st. do 22 st., jedynie nad morzem od 13 st. do 17 st. Wiatr słaby, z kierunków północnych, na południu zmienny. W rejonach burz wiatr silniejszy, w porywach do 65 km/h.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  PROGNOZA POGODY NA MAJÓWKĘ 2014: CIEPŁO


  W nocy z środy na czwartek na południu zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami możliwe zachmurzenie duże i przelotny deszcz. Na północy zachmurzenie małe i umiarkowane, na Pomorzu Zachodnim nad ranem możliwy wzrost zachmurzenia do dużego i przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe. Temp. min. od 5 st. do 9 st., jedynie na północnym wschodzie chłodniej, od 2 st. do 5 st. i tam miejscami przygruntowe przymrozki do -1 st. Wiatr słaby, zmienny, na Pomorzu południowo-zachodni, jedynie początkowo w rejonach burz wiatr silniejszy i porywisty.  W czwartek na krańcach północnych zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, od godzin południowych zachmurzenie miejscami będzie wzrastać do dużego i pojawią się przelotne opady deszczu, a na zachodzie również burze. Temp. maks. od 17 st., 19 st. na północy do 21 st., 23 st. na południu, nad samym morzem od 12 st. do 17 st. Wiatr słaby, zmienny, tylko na północy słaby i umiarkowany z kierunków zachodnich. W rejonach burz wiatr silniejszy, w porywach do 65 km/h.


  *Egzamin gimnazjalny 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Pogoda na weekend majowy 2014: Będzie ciepło, ale nie upalnie MAJÓWKA 2014
  *Eurowybory 2014: Sprawdź, kogo naprawdę popierasz [TEST WYBORCZY]
  *Sprawdź, czy znasz geografię woj. śląskiego [QUIZ DZ]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama