Rozbój w Zabrzu: Starszy mężczyzna pobity dla 20 zł

  Rozbój w Zabrzu: Starszy mężczyzna pobity dla 20 zł

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z komisariatu III w Zabrzu zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju, którego ofiarą jest 60-letni zabrzanin. Zdaniem pokrzywdzonego, sprawca doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności, a następnie przeszukał mu kieszenie zabierając mu 20 złotych. Trwa wyjaśnianie okoliczności sprawy.
  Do zdarzenia doszło w dniu 19 kwietnia w godzinach popołudniowych przy ulicy Pawliczka. Sprawca miał wykorzystać fakt, że pokrzywdzony był znacznie starszy od sprawcy, a jednocześnie znajdował się pod wpływem alkoholu. Zdaniem pokrzywdzonego sprawca uderzył go, powalił na ziemię, a następnie skopał. Później zabrał mu z kieszeni 20 złotych i oddalił się z miejsca przestępstwa.

  Pokrzywdzony doznał złamania nogi, skręcenia stawu skokowego oraz ogólnych potłuczeń. Na początek nie chciał zawiadamiać policji o przestępstwie. Uczynił to dopiero za namową swojej żony.

  Wczoraj policjanci z komisariatu III zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju mężczyznę. Minioną noc spędził on w policyjnym areszcie. Dziś został przesłuchany. Jeżeli potwierdzą się dotychczasowe ustalenia, 30-latkowi zostanie przedstawiony zarzut dokonania rozboju za który grozi do 12 lat więzienia.  *Egzamin gimnazjalny 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Pogoda na weekend majowy 2014: Będzie ciepło, ale nie upalnie MAJÓWKA 2014
  *Eurowybory 2014: Sprawdź, kogo naprawdę popierasz [TEST WYBORCZY]
  *Sprawdź, czy znasz geografię woj. śląskiego [QUIZ DZ]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama