Podbeskidzie – Jagiellonia 2:1 [NA ŻYWO, TRANSMISJA LIVE, ZDJĘCIA]

Michał Nowak
Podbeskidzie - Jagielonia NA ŻYWO, TRANSMISJA, RELACJA LIVE AKTUALNY WYNIK 2:1. Strzelcem Błażej Telichowski w 49. min. i Giorgi Popchadze (samobójcza) w 61 min. Na 2:1 strzelił w 87. min. Dani Quintana. W dzisiejszym meczu 32. kolejki Podbeskidzie zmierzyło się na własnym boisku z Jagiellonią. Goście mają przewagę w tabeli, ale to bielszczanie prezentują ostatnio większą skuteczność.

Podbeskidzie - Jagiellonia NA ŻYWO, TRANSMISJA, RELACJA LIVE

Bardzo słaby mecz w Bielsku-Białej. Obie drużyny przez 45 minut nie stworzyły niemalże żadnej sytuacji bramkowej. Jagiellonia wydaje się grać nieco lepiej jeśli chodzi o kulturę gry, ale za to punktów się nie przyznaje.

Druga połowa to już zupełnie inne widowisko i 3 bramki. Podbeskidzie wygrało zasłużenie 2:1.

CZYTAJ KONIECZNIE:
PODBESKIDZIE WYGRAŁO Z JAGIELLONIĄ 2:1 ZDJĘCIA + OPONIE

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Podbeskidzie nie przegrało meczu na własnym stadionie od września ub. roku, kiedy to Górale ulegli Piastowi Gliwice. Tydzień wcześniej bielszczanie grali mecz na tym samym obiekcie właśnie z Jagiellonią, który również skończył się zwycięstwem gości 1:0. Co ciekawe, to była ostatnia jak do tej pory wygrana drużyny z Białegostoku na wyjeździe.

MECZ PODBESKIDZIE -JAGIELLONIA NA ŻYWO:

Przez pięć ostatnich kolejek Podbeskidzie nie przegrało żadnego meczu. Ostatnie dwa spotkania Górale rozegrali w Krakowie, pokonując 1:0 najpierw Wisłę, a potem Cracovię. Natomiast Jagiellonia nie zdobyła kompletu punktów na wyjeździe od wspomnianego meczu z Podbeskidziem, nie licząc zakończonego walkowerem spotkania z Legią.

W kadrze Podbeskidzia zabraknie kontuzjowanych Jana Blażka i Dariusza Pietrasiaka. Za kartki pauzuje również Dariusz Łatka. W szeregach Jagielloni kontuzjowany jest Jonatan Straus.