Żory: Policja znalazła skradzione auto

  Żory: Policja znalazła skradzione auto

  Mat. policji, opr. ZIELA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dzięki zgłoszeniu anonimowego mieszkańca Żor policjanci odzyskali skradziony w Rybniku pojazd. Od dłuższego czasu stał on zaparkowany i nie był użykowany. To nie pierwszy przypadek, gdy mieszkańcy w myśl hasła społecznej kampanii "Nie reagujesz - akceptujesz!" alarmują o niepokojących zdarzeniach miejscowych stróżów prawa.
  W czwartek wieczorem oficer dyżurny odebrał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Modrzewiowej od dłuższego czasu stoi zaparkowany ford transit.

  Zgłaszającego zaniepokoił fakt, ze pojazd nie jest użytkowany. Samochód był pozamykany i nie posiadał żadnych śladów włamania, jednak po jego sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że został on skardziony kilkanaście dni wcześniej w Rybniku. Policjanci zabezpieczyli samochód, który wkrótce wróci do właścicela. Śledczy ustalają w jaki sposób odnaleziony ford znalazł się w Żorach.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Pogoda na weekend majowy 2014: Będzie ciepło, ale nie upalnie MAJÓWKA 2014
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zgłoszenie obywatelskie...

   zak1953 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   czyli jak służby porządkowe patrolują nasze ulice. Ford Transit nie jest osobówką, jakich wiele stoi na naszych ulicach. Czyżby patrole nie otrzymywały informacji o skradzionych pojazdach i nie...rozwiń całość

   czyli jak służby porządkowe patrolują nasze ulice. Ford Transit nie jest osobówką, jakich wiele stoi na naszych ulicach. Czyżby patrole nie otrzymywały informacji o skradzionych pojazdach i nie weryfikowały tych wiadomości w trakcie kontroli naszych ulic? W zasadzie to policja winna wypłacić zgłaszającemu znaleźne, płatne z ich funduszy, bo wyraźnie dzielnicowy i patrole piesze sobie nie radzą z przerobem informacji.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama