KZK GOP: Zmiany na trasach w Chorzowie

  KZK GOP: Zmiany na trasach w Chorzowie

  PP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Przypominamy o obowiązujących od dziś zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej: Chorzów – zmiany na ul. Armii Krajowej w Chorzowie Batorym – dotyczy linii nr: 22, 48, 74, 139, 144, 632 i 974
  KZK GOP informuje, że w związku z możliwością wznowienia przejazdów autobusowej komunikacji miejskiej ul. Armii Krajowej, dla kierunku od ul. Dąbrowskiego do centrum Chorzowa Batorego, od 06.05.2014 r. (wtorek) przywraca się stałe trasy przejazdu dla linii autobusowych nr: 22, 48, 74, 139, 144, 632, 974. Autobusy tych linii po obsłudze przystanku przy ul. Dąbrowskiego (przywrócenie stałej lokalizacji przystanku) dokonywać będą przejazdu ul. Dąbrowskiego, następnie dokonają skrętu w lewo w ul. Armii Krajowej do włączenia się na swoje rozkładowe trasy na przystanku „Chorzów Batory Dworzec PKP” (lokalizacja przy ul. Armii Krajowej).

  W związku z tym zmianie ulegnie tymczasowe miejsce przystanku „Chorzów Dąbrowskiego” zlokalizowane w rejonie Kościoła pw. Ducha Świętego. Dla kierunku do centrum Chorzowa w dalszym ciągu obowiązuje objazd polegający na przejeździe al.BoWiD oraz Drogową Trasą Średnicową.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama