Juwenalia w Rybniku 2014 - Koncerty, wystawy, turnieje...

  Juwenalia w Rybniku 2014 - Koncerty, wystawy, turnieje [PROGRAM JUWENALIA RYBNIK 2014]

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Juwenalia w Rybniku 2014 - Koncerty, wystawy, turnieje [PROGRAM JUWENALIA RYBNIK 2014]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©arc

  Juwenalia w Rybniku 2014 są już naprawdę bardzo blisko. Od 8 maja w Rybniku ruszy jedna z najbardziej oczekiwanych imprez studenckich w Rybniku. W tym roku na gości czeka moc rozrywki m.in. koncerty zespołów Enej, Coria, Juicy Band oraz Lilu. JUWENALIA RYBNIK 2014 - PROGRAM
  Juwenalia w Rybniku rozpoczną się 8 maja o godz. 14.00. "Europejski" korowód studencki odbierze klucze do bram miasta. Od tego momentu Juwenalia 2014 w Rybniku uznać można za otwarte. Po odebraniu kluczy, na rynku odbędzie się wielobój uczelniany, pokazy taneczne oraz warsztaty modowe.

  Juwenaliowa impreza rozkręci się w Bahamas oraz Klubie VIP. Następny dzień przyniesie kolejne atrakcje. O godz.15 na kampusie rozpocznie się piknik studencki, w ramach którego odbędzie się grilowanie oraz konkursy. Oprócz tego odbędzie sie gra terenowa, noc filmowa oraz karaoke.

  Juwenalia w Rybniku oprócz imprez towarzyszących, to przede wszystkim koncerty. W tym roku podczas akademickich koncertów plenerowych zagrają zespoły Juicy Band, Coria, Lilu oraz gwiazda wieczoru - Enej. Juwenalia w Rybniku zakończą się 14. W tym dniu rozpocznie się XV edycja Akademickiego Dnia Sportu.

  Akademicki Dzień Sportu, który odbędzie się na terenie miejskiego ośrodka sportu i rekreacji w Rybniku-Kamieniu, to idealna szansa na zrzucenie kilku kilogramów po juwenaliowym obżarstwie. Organizatorzy Akademickiego Dnia Sportu przewidują m.in. następujące konkurencje: piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis stołowy. Impreza w Kamieniu rozpocznie się o godz. 9.30 i potrwa do 15.

  Później będą realizowane kolejne punkty programu. Są nimi: Turniej Squasha w Squash Club Rybnik (ul. Żorska - g. 16) oraz Turniej Pokera w Klubie VIP (Rynek).
  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama