PJN w Katowicach przedstawi program [ROZSZYFRUJ SKRÓT]

  PJN w Katowicach przedstawi program [ROZSZYFRUJ SKRÓT]

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Elżbieta Jakubiak i Joanna Kluzik-Rostkowska wybrały Katowice za miejsce, w którym w środę ogłoszą program swojego ugrupowania Polska Jest Najważniejsza, czyli w skrócie PJN. Deklarację programowa ogłoszą o godz. 13.
  Joanna Kluzik-Rostkowski

  Joanna Kluzik-Rostkowski ©Bartek Syta

  Zabaw się z nami i rozwiń skrót PJN. Podpowiadamy pierwsze rozwiązanie: Poncyljusz Jest Najważniejszy  - Mamy ponad 10 - 12 tysięcy osób, które chcą się zapisać do stowarzyszenia - deklaruje Elżbieta Jakubiak, wiceszefowa klubu PJN.

  W Katowicach pojawi się śmietanka towarzyska na czele z przewodniczącą PJN Joanną Kluzik-Rostkowską, Elżbietą Jakubiak, Pawłem Poncyljuszem, Markiem Migalskim oraz wszystkimi posłami PJN.

  Elżbieta Jakubiak, pytana, co znajdzie się w deklaracji programowej, odpowiedziała: - Odwołanie się do wartości republikańskich, do wartości chrześcijańskich, odpowiedź na pytanie - jaką grupą ideową jesteśmy, jakie mamy cele w polityce i jakie obszary państwa trzeba koniecznie modernizować; sprawy rodziny i jej potrzeb, edukacji, dostępu do kultury, rozwoju gospodarki.

  Wiceszefowa klubu PJN potwierdziła, że w niedzielę w Warszawie zwołana będzie konwencja PJN, na której przedstawiony zostanie wstępny program ugrupowania.

  Według posłanki, ma to być konwencja środowiskowa, poznanie się ludzi, którzy chcą z nami współpracować. - Mamy ponad 10 - 12 tysięcy osób, które chcą się zapisać do stowarzyszenia. Bardzo wiele z tych osób chce budować struktury - zaznaczyła Jakubiak.

  I dodała, że chęć współpracy ze stowarzyszeniem deklarują przeróżni ludzie, także tacy, którzy wcześniej nie byli zaangażowani w działalność polityczną. - Chcemy na tej konwencji pokazać swój program, główne cele polskiej gospodarki, polityki - podkreśliła.

  Na niedzielnej konwencji przewidziano kilka wystąpień, m.in. Joanny Kluzik-Rostkowskiej.

  Nieoficjalnie wiadomo, że w przyszłym tygodniu możliwe jest powiększenie się klubu PJN o kolejnych posłów. Klub liczy obecnie 17 posłów

  Napisz własną wersję rozwinięcia skrótu PJN w formie komentarza do tego tekstu

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PJN

   bezpartyjna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Partia Jawnych Nieudaczników

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dla osób 18+

   wulgarny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 5

   Pieprzą Jak Najęci

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   PR Jest Nieskuteczny

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PJN

   R. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Polska Jest Najśmieszniejsza.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tusk

   Donald (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Polityka Jest Niepotrzebna

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PJN

   słuszny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   PJN to Piwo Jasne Najlepsze!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   co to jest PJN ?

   p. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   Towarzystwo PJN chce sobie w Katowicach urządzić podobno jakiś piknik, pewnie Pan Migalski chce po najmniejszej linii oporu być znów na pierwszych stronach gazet (sądząc po Jego wypowiedziach o...rozwiń całość

   Towarzystwo PJN chce sobie w Katowicach urządzić podobno jakiś piknik, pewnie Pan Migalski chce po najmniejszej linii oporu być znów na pierwszych stronach gazet (sądząc po Jego wypowiedziach o RAŚ-u). Domniemam, że chcą być najlepszym ANTY – RAŚ - iem w całej Polsce. Chwytają się wszystkiego, żeby ugrać jakiś ochłap sympatii społecznej, oprócz bycia anty – wszystkim w tym kraju, trudno dopatrzyć się u nich jakiejkolwiek idei, która jest podstawą poważnego sukcesu.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama