Wisła: Złodziej chciał schować łup pod radiowozem

  Wisła: Złodziej chciał schować łup pod radiowozem

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Wisły zatrzymali 36-letniego mieszkańca Nysy, który w parku ukradł telefon komórkowy. Podczas legitymowania mężczyzna próbował wrzucić skradziony telefon pod radiowóz policyjny. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.
  Wczoraj zarzut kradzieży usłyszał 36-letni mieszkaniec Nysy, który dzień wcześniej w centrum Wisły ukradł telefon komórkowy o wartości prawie 1000 zł. Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę kobiety, która wykonywała prace w parku. Złodziej zabrał telefon pozostawiony na murku i uciekł. Pokrzywdzona powiadomiła straż miejską i policję. Funkcjonariusze ustalili rysopis i wszczęli poszukiwania. W krótkim czasie w centrum miasta policjanci namierzyli trzy osoby mogące mieć związek z kradzieżą.
  Podczas legitymowania jeden z mężczyzn wyjął z kieszeni jakiś przedmiot i wrzucił pod radiowóz. Nie umknęło to jednak uwadze policjantów. Jak się okazało, był to skradziony wcześniej telefon. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a następnie przesłuchani. 36-letni mieszkaniec Nysy, który miał przy sobie kradziony telefon usłyszał zarzuty. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Jako recydywiście, zatrzymanemu grozi teraz przynajmniej 5 lat więzienia.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ KSIĄŻKĘ
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo