V Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach [ZDJĘCIA]

  V Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach [ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach
  1/17
  przejdź do galerii

  Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach ©Aleksander Jasik

  W Gliwicach odbył się V Rajd Miejski 360 Stopni. Tradycyjnie już przeprowadzono dwa etapy: pieszy (w sobotę – 25 km) i rowerowy (w niedzielę – 75 km), w sumie sto kilometrów w obrębie miasta. ZOBACZ ZDJĘCIA
  Całość uzupełniały odcinki kajakowe, rolkowe oraz bieg na orientację. Wyścig urozmaicają zadania specjalne, m.in. woltyżerskie, logiczne i sprawnościowe. Wystartowało prawie 87 ekip z Gliwic, Śląska, z całej Polski a także spoza granic kraju. Wszyscy na mecie byli zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Wydarzeniu towarzyszył dwudniowy piknik rodzinny pod Radiostacją. Gwiazdą sobotniego wieczoru była Natalia Lisowska. Sponsorem i organizatorem Rajdu Miejskiego 360 Stopni jest Urząd Miasta Gliwice.

  Po raz czwarty z rzędu bezkonkurencyjni okazali się Ireneusz Waluga i Łukasz Warmuz (Team 360 Stopni, Katowice, Kraków). Zaciekle gonili ich ci, którzy nie potrafią znaleźć na nich sposobu od lat, czyli Marek Woźniczka i Stanisław Odróbka (Nonstop Adventure, Katowice). Na trzecim miejscu sklasyfikowany został poznański zespół On-Sight (Krzysztof i Marek Muszyńscy).

  Rywalizacja obfitowała w szaleńczo szybkie tempo i taktyczne zagrywki nawigacyjne, mające na celu zgubienie rywali. Organizatorzy klasyfikowali zawodników również w kategorii mikstów oraz weteranów. Wśród ekip, których suma wieku była większa niż 90 lat najszybciej trasę pokonali Maciej Pońc i Piotr Pilak (Team 360 Stopni, Cieszyn). W mikstach zwyciężyli Adrianna Kobusińska i Władysław Sielicki (Rajdkonwalii.pl, Poznań).

  ZOBACZ TAKŻE:
  Strona www zawodów
  Wyniki  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama