Częstochowa: Pijana matka z dziećmi żebrała o piwo

  Częstochowa: Pijana matka z dziećmi żebrała o piwo

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 32-letnia częstochowianka, która w poniedziałek w południe chodziła ulicą Waszyngtona w Częstochowie. O pijanej kobiecie z dziećmi poinformował częstochowianin, którego poprosiła ona bełkotliwie, aby kupił jej piwo. Zatrzymana częstochowianka po wytrzeźwieniu odpowie za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, za co grozi jej 5 lat więzienia.
  Wczoraj po godzinie 12.00, na ulicy Waszyngtona w Częstochowie, pijana kobieta z dwójką dzieci w wieku 4 i 10 lat, poprosiła przechodzącego mężczyznę, aby ten kupił jej piwo. Kobieta miała bełkotliwą mowę i ledwo trzymała się na nogach. Oświadczyła, iż nikt nie chce jej sprzedać alkoholu, dlatego zmuszona jest prosić o pomoc w jego zakupie. Mądry częstochowianin widząc to, iż kobieta w takim stanie opiekuje się dwójka dzieci, natychmiast zainterweniował, dzwoniąc na Policję.
  32-latka została zatrzymana - badanie trzeźwości wykazało, iż ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 10-letnia córeczka i 4-letni synek zostali przekazani pod opiekę babci. Teraz zatrzymanej kobiecie grozi do 5 lat więzienia za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Dodatkowo, o tej sytuacji śledczy powiadomią Sąd Rodzinny w Częstochowie.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ KSIĄŻKĘ
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama