Trening Ewy Chodakowskiej w Silesia City Center, czyli Fit...

  Trening Ewy Chodakowskiej w Silesia City Center, czyli Fit Silesia

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Trening Ewy Chodakowskiej w Silesia City Center, czyli Fit Silesia
  1/14
  przejdź do galerii

  ©Witold Szmańda - materiały prasowe

  Trening Ewy Chodakowskiej w Silesia City Center: Joga na rozgrzewkę o poranku, a po południu Total Fitness Chodakowskiej i stretching – w Silesia City Center startuje FIT SILESIA, cykl wydarzeń, którego celem jest odchudzenie Śląska. Przez tydzień (od 17 do 24 maja) będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach fitness, prowadzonych przez zawodowych trenerów. Wszystkie zajęcia odbywać będą się na tarasie Silesii. Finał wielkiego odchudzania już 24 maja. Gościem wydarzenia będzie m.in. Witold Szmańda – trener m.in. Heidi Klum.
  Trening Ewy Chodakowskiej w Silesia City Center:

  Bądź „fit”

  Jeśli nie wiesz, od czego zacząć swoją przygodę z fitnessem i odchudzaniem, znajdziesz pomoc w Silesia City Center. Przez tydzień odbywać będą się tam otwarte zajęcia m.in. z jogi, x-fitu i stretching. W sumie aż 10 bezpłatnych zajęć prowadzonych przez trenerów Pure Jatomi w specjalnie zaaranżowanej sali ćwiczeń na tarasie Silesia City Center. Pierwsze już w sobotę. O godz. 10.00 – joga, na 16.00 Total Fitness Chodakowska, a o 17.00 stretching.

  Oprócz tego na tygodniowy program zajęć złożą się także: fitball, na którym przy pomocy olbrzymiej piłki nauczymy się wzmacniania mięśni posturalnych, poprawimy równowagę i siłę wewnętrzną, x-fit, który kształtuje sylwetkę, poprawia koordynację, zwinność i wytrzymałość. W programie są również zajęcia Total Fitness autorstwa Ewy Chodakowskiej – trening polegający na napinaniu mięśni brzucha, pobudzający także mózg do wytwarzania endorfiny i serotoniny.

  Rejestracja i Witold Szmańda na finał

  To pierwszy w Polsce program centrum handlowego, którego celem jest zachęcenie mieszkańców regionu do aktywności fizycznej. Żeby wziąć udział w zajęciach wystarczy wejść na stronę www.silesiacitycenter.com.pl i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zajęcia w ramach FIT SILESIA są bezpłatne, warunkiem uczestnictwa jednak jest wcześniejsza rejestracja. Warsztaty odbywać będą się na tarasie Silesia City Center (I-piętro).

  Ale zajęcia na tarasie to nie jedyna atrakcja FIT SILESII. 24 maja w Silesii odbędzie się finał projektu. Tego dnia na Placu Śląskim stanie olbrzymia scena, na której przez cały dzień odbywać będą się pokazy fitness prowadzone przez Witolda Szmańdę – trenera m.in. Keanu Reevsa, Heidi Klum, Alicji Bachledy-Curuś i Izy Miko. Wydarzenie poprowadzi Edyta Herbuś.

  ZOBACZ TAKŻE:
  Ewa Chodakowska prezentuje ćwiczenia na płaski brzuch [CHODAKOWSKA ĆWICZENIA WIDEO]


  PROGRAM WARSZTATÓW FIT SILESIA

  17 MAJA (sob.)
  10:00 – joga
  16:00 – Total Fitness Chodakowska
  17:00 – stretching

  18 MAJA (niedz.)
  10:00 – joga
  17:00 – X-fit

  20 MAJA (wt.)
  13:00 – functional training
  18:00 – X-fit

  22 MAJA (czw.)
  12:00 – fitball
  17:00 – Total Fitness Chodakowska

  24 MAJA (sob.)
  10:00 – joga


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama