Perfekcyjna Pani Domu zamieni się rolami

  Perfekcyjna Pani Domu zamieni się rolami

  Artykuł sponsorowany

  Perfekcyjna Pani Domu zamieni się rolami
  1/3
  przejdź do galerii
  24 i 25 maja zapraszamy w Europie Centralnej do udziału w akcji „Zamiana Ról”. Podczas niej Małgorzata Rozenek razem z panami będzie walczyć z codziennymi wyzwaniami gospodyń domowych, a z typowymi męskimi zajęciami razem z żeńską drużyną zmierzy się Irek Bieleninik.
  Na naszą codzienność chcemy popatrzeć z nieco zabawnej i praktycznej perspektywy, dlatego do współpracy przy akcji „Zamiana ról” zaprosiliśmy Małgorzatę Rozenek i Irka Bieleninika, którzy utożsamiani są z typowo kobiecymi i męskimi wyzwaniami – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej.

  Podczas „Zamiany ról” nie tylko chcemy pokazywać obu stronom, że codzienne czynności nie stanowią ogromnych wyzwań, ale mogą być ciekawą odmianą od podstawowych obowiązków domowych. W końcu, która z nas nie chciałaby, aby choć czasem jej mąż stanął do rywalizacji z garnkami, czy niedzielnym obiadem…

  W sobotę 24 maja gospodyni programu „Perfekcyjna Pani Domu” z TVN poprowadzi męską rywalizację w typowo damskich konkurencjach. Od godz. 14:30 zainteresowani panowie zmierzą się między innymi z układaniem bukietów, prasowaniem koszul, czy przyszywaniem guzików. O godz. 17:30 podczas spotkania z Małgorzatą Rozenek będzie można poznać nie tylko sekrety telewizyjnej kuchni, ale także dowiedzieć się, jak skutecznie zadbać o porządek mieszkania, aby każdego dnia móc z sukcesem zdawać test białej rękawiczki. Z kolei miłośniczki typowo męskich wyzwań zapraszamy w niedzielę 25 maja. W rywalizacji razem z Irkiem Bieleninikiem, prowadzącym na co dzień m.in. zmagania siłaczy i strong-menów, będzie można się sprawdzić nie tylko w składaniu grilla, ale np. układaniu podłogi, czy wbijaniu gwoździ na czas. Na członków męskich ekip pracujących z Małgorzatą Rozenek i żeńskich z Irkiem Bielenikiem czekamy do 23 maja. Zainteresowani, spełniający wymagania zawarte w regulaminie akcji dostępnym na www.europacentralna.eu, mogą zgłaszać się drogą mailową na adres konkurs@europacentralna.eu

  Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Europa dla wszystkich najmłodszych przygotowuje także specjalne zajęcia w mini-strefie. Podczas nich milusińscy będą mogli przygotowywać niestandardowe i ciekawe niespodzianki dla kobiety najważniejszej w życiu każdego dziecka.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama