Jak cię widzą, tak cię piszą: Janusz Steinhoff

  Jak cię widzą, tak cię piszą: Janusz Steinhoff

  Agnieszka Stańczyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj oceniam ubiór Janusza Steinhoffa, przewodniczącego Rady Krajowej Izby Gospodarczej. Został on sfotografowany na gali wręczenia Śląskiej Nagrody Jakości.
  Janusz Steinhoff

  Janusz Steinhoff ©ARC Dziennik Zachodni

  W zasadzie mam ochotę napisać najkrótszą z dotychczasowych moich ocen: "Pan minister Steinhoff na gali wręczenia Śląskiej Nagrody Jakości zaprezentował się tak, jak polityk na gali prezentować się powinien."

  Szary garnitur, jasnobłękitna koszula, granatowy krawat. Nic bardziej klasycznego i nic bardziej odpowiedniego na późnopopołudniową galę.

  Koloryt bardzo odpowiedni dla pana Janusza, podkreślający jego walory naturalne.

  Jedyna moja uwaga negatywna będzie skierowana w stronę spodni, a konkretnie ich długości. Powinny być o 1,5-2 cm krótsze, wtedy fałda z przodu nie byłaby tak głęboka i wszystko byłoby po prostu idealne.


  Patrząc na niewymuszoną elegancję pana premiera zastanawiam się, dlaczego tak trudno jest mężczyznom tak dobrze wyglądać. Wystarczy mieć dobrze dopasowane garnitury w kolorze ciemnogranatowym i szarym. Przynajmniej takie minimum każdy mężczyzna powinien w swojej szafie mieć. Podkreślę, że moim zdaniem garnitur w kolorze czarnym wcale nie jest konieczny. Jak już wielokrotnie pisałam, służy on tylko na bardzo eleganckie gale wieczorowe.

  Kilka dobrych koszul, obowiązkowo w kolorze białym (dwie) i jasnobłękitnym oraz innych jasnopastelowych z dobranymi do nich kolorystycznie krawatami. Dwie pary czarnych wiązanych butów. Takie minimum powoduje, że naprawdę każdego dnia będzie się wygadało elegancko i odpowiednio do każdej okazji.

  Prawda, że brzmi to prosto i zachęcająco? Namawiam panów na skorzystanie z otaczających nas okazji i wyprzedaży, by upolować to niezbędne minimum, które każdy powinien mieć.

  A wracając do pana Steinhoffa, moja ocena: -5.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ KSIĄŻKĘ
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ślonsok opcja niymiecko

   Autochton (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Pan//Herr/Mister Sir. To oune niy som. Ale mocie prawie (Recht). Oune som jedyne, co trocha kapujom, co we trowie piszczy na zachodzie. Dalyj so trzymać, jak to strzymiecie. To nie jest so einfach....rozwiń całość

   Pan//Herr/Mister Sir. To oune niy som. Ale mocie prawie (Recht). Oune som jedyne, co trocha kapujom, co we trowie piszczy na zachodzie. Dalyj so trzymać, jak to strzymiecie. To nie jest so einfach. Som wiym. Mit freundluechen Grueßen! Weiter so.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ZACZOŁ LIKFIDACJA ŚLONSKA I PRZEMYSŁU

   RAZYM Z TW BUSKIYM z PEŁO LIBERIDIOTYZACJA PO PRZEZ WOLNY RYNEK PERU I JUESEJ 777 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   BELDONA ZLIKWIDOWOŁ POnad 20KOpalni I KILKANASCIE HUT =SETKI TYSIYNCY ELWRUF I EMIGRANTUF CO FIRMY MAJOM NA CHASIOKU I W LESIE ROBIOM W CZESKICH KOPALNIACH I AUSTRALIJSKICH BO TAM POTRZEBNI I IM...rozwiń całość

   BELDONA ZLIKWIDOWOŁ POnad 20KOpalni I KILKANASCIE HUT =SETKI TYSIYNCY ELWRUF I EMIGRANTUF CO FIRMY MAJOM NA CHASIOKU I W LESIE ROBIOM W CZESKICH KOPALNIACH I AUSTRALIJSKICH BO TAM POTRZEBNI I IM SIE PYNSYJA NOLERZY Bo NIY SOM POLACTFA HAMOAFIGO NIYWOLNIKAMI.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   TO NIE POLAK

   EMIGRANCI (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

   ZYDO BANDA

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama