Bracia Golcowie mają tytuł Honorowego Ambasadora Ziem...

  Bracia Golcowie mają tytuł Honorowego Ambasadora Ziem Górskich [ZDJĘCIA]

  JM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Gala Koalicji Marek Ziem Górskich w Żywcu
  1/50
  przejdź do galerii

  Gala Koalicji Marek Ziem Górskich w Żywcu ©Jakub Marcjasz

  Łukasz i Paweł Golcowie otrzymali tytuł Honorowych Ambasadorów Ziem Górskich. Wyróżnienie przyznało Stowarzyszenie Koalicji Marek Ziem Górskich podczas uroczystej gali, która w sobotę odbyła się w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.
  Koalicja Marek Ziem Górskich jest organizatorem plebiscytu na największe osobowości związane z regionem. W tym roku impreza zorganizowana została w rozszerzonej formule. Laureaci konkursu zostali wybrani w ośmiu kategoriach spośród kandydatów z polsko-słowackiego pogranicza. Dodatkowo przyznany został tytuł Ambasadora Ziem Górskich, który przyznawany jest bezpośrednio przez Zarząd Stowarzyszenia Koalicji Marek Ziem Górskich.

  W 2014 roku tytuł ten otrzymali Paweł i Łukasz Golcowie. W poprzednich latach wyróżnienie trafiło w ręce m.in. Adama Małysza, Justyny Kowalczyk, Bronisława Komorowskiego, czy Elżbiety Bieńkowskiej.

  Poza tym wyróżnieni zostali: Stanisław Kubasiak w kategorii Osobowość Ziem Górskich, Jan Pavlik (Samorządowiec), Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej (Organizacja Pozarządowa), Krystyna Rucka (Dziennikarz), Eurocom Investment, s.r.o. Gino Paradise Besenova (Duży Przedsiębiorca), Art-Mark sp. z o.o. (Średni Przedsiębiorca), Bar Mleczny "U Mamy" (Mały Przedsiębiorca).

  Koalicja Marek Ziem Górskich jest stowarzyszeniem zrzeszającym przedsiębiorców i samorządy z terenów górskich południowej Polski. Stanowi inicjatywę, której celem jest m.in. promowanie ludzi, walorów turystycznych i ekonomicznych jednego z najczystszych ekologicznie obszarów w naszym kraju. Podstawowym celem Koalicji Marek Ziem Górskich jest doprowadzenie do sytuacji, w której firmy z terenów górskich będą mogły zwiększyć sprzedaż wytwarzanych przez siebie produktów, dzięki wykorzystywaniu pozytywnego wizerunku regionu Żywiecczyzny i Podhala.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niech żyje Zywiecczyzna

   Biała to Małopolska (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   niech żyje Małopolska Zachodnia!!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama