Myszków: Zatrzymani sprawcy rozboju

  Myszków: Zatrzymani sprawcy rozboju

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Myszków: Zatrzymani sprawcy rozboju
  Policjanci Wydziału Prewencji z Myszkowa zatrzymali trzy osoby podejrzane o dokonanie rozboju, którego ofiarą padł 47-letni myszkowianin. Sprawcy na ulicy pobili mężczyznę i ukradli mu telefon komórkowy. W trakcie zatrzymania skradzione mienie zostało odzyskane.
  Myszków: Zatrzymani sprawcy rozboju
  Do zdarzenia doszło w sobotę kilka minut po północy na ulicy Kościuszki w Myszkowie. 47- letni myszkowianin, który wracał z pociągu do domu, został nagle zaczepiony przez nieznane mu osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta zaczęli w niego rzucać kawałkami kostki brukowej, a gdy ten nie reagował i szedł dalej, napadli na niego. Napastnicy pobili go i ukradli mu telefon komórkowy, a następnie uciekli. Skradzionym łupem nie cieszyli się jednak zbyt długo.
  Dzięki szybko przekazanej informacji o zdarzeniu, mundurowi chwilę później namierzeni i zatrzymali sprawców. Okazało się nimi troje mieszkańców powiatu myszkowskiego w wieku od 32 do 42 – lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Stróże prawa odzyskali też skradziony telefon.

  Jak ustalili śledczy dwóch napastników w przeszłości odpowiadało już za podobne przestępstwa. Prokurator po przedstawieniu zarzutów, zastosował wobec nich policyjny dozór. Za to co zrobili grozi im nawet kilkanaście lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ KSIĄŻKĘ
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama