Bezpłatne kursy angielskiego na Uniwersytecie Śląskim

  Bezpłatne kursy angielskiego na Uniwersytecie Śląskim

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  10 grudnia ruszyła internetowa rejestracja na bezpłatne kursy z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu maturalnego, organizowane przez Uniwersytet Śląski.
  Rozumienie tekstu czytanego oraz rozumienie ze słuchu to kurs obejmujący: doskonalenie sprawności rozumienia tekstu czytanego oraz umiejętności rozumienia ze słuchu; przedstawianie i ćwiczenie na przykładowych zadaniach maturalnych strategii radzenia sobie z tekstem w języku obcym na poziomie rozszerzonym, które są pomocne w rozwiązywaniu typowych zadań maturalnych (prawda/fałsz, testy wielokrotnego wyboru itp.).

  Natomiast gramatyka i słowotwórstwo to kurs, którego zakres obejmuje utrwalanie znajomości struktur gramatycznych, słowotwórstwa, czasowników frazowych, z uwzględnieniem struktur wymaganych na egzaminie na poziomie rozszerzonym. Podczas każdych zajęć słuchacze powtarzają lub poznają formy, znaczenie i funkcje poszczególnych grup struktur gramatycznych oraz ćwiczą ich poprawne użycie, wykonując typowe zadania maturalne obejmujące: transformacje, tłumaczenie fragmentów zdań, testy wyboru itp.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama