Częstochowa: Miłośnik broni znęcał się nad żoną [ZDJĘCIA +...

  Częstochowa: Miłośnik broni znęcał się nad żoną [ZDJĘCIA + WIDEO]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Częstochowa: Miłośnik broni znęcał się nad żoną [ZDJĘCIA + WIDEO]
  1/4
  przejdź do galerii

  ©KMP Częstochowa

  Policjanci z Częstochowy zatrzymali 42-letniego częstochowianina, który w swoim domu oraz miejscu pracy posiadał różnego rodzaju broń i duże ilości amunicji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, za które grozi mu do 8 lat więzienia. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz poręczeniem majątkowym w wysokości 10 tysięcy złotych.
  Policjanci z komisariatu III w Częstochowie, sprawdzając swoje ustalenia, weszli do jednego z domów w częstochowskiej dzielnicy Lisiniec, gdzie miała być przechowywana broń i duża ilość amunicji, na którą właściciel nie posiadał stosownego zezwolenia. Ustalenia śledczych potwierdziły się, gdy w trakcie przeszukania domu oraz miejsca pracy 42-letniego częstochowianina mundurowi znaleźli kilka rodzajów różnego rodzaju broni, ponad 170 sztuk amunicji „ostrej” i ponad 500 sztuk hukowej. Częstochowian został zatrzymany.

  Powołany w tej sprawie biegły ustali na który rodzaj broni właściciel zobligowany był posiadać stosowne zezwolenia. Wszystko wskazuje na to, że część zabezpieczonej broni i amunicji jest nielegalna. Dalsze działania śledczych pozwoliły na przedstawienie zarzutów nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz znęcania się nad żoną. Częstochowianin został objęty dozorem policyjnym oraz poręczeniem majątkowym w wysokości 10 tysięcy złotych. Grozi mu do 8 lat więzienia.
  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama