Bielsko-Biała: 3-latka błąkała się na Błoniach. Rodzice...

  Bielsko-Biała: 3-latka błąkała się na Błoniach. Rodzice pijani

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: 3-latka błąkała się na Błoniach. Rodzice pijani

  ©KMP Bielsko-Biała

  Błąkająca się bez opieki na bielskich Błoniach 3-letnia dziewczynka wzbudziła niepokój bielszczanina. Tym bardziej, że dziewczynka była zapłakana, wystraszona, zziębnięta i całkowicie zdezorientowana. Mężczyzna powiadomił o zdarzeniu policjantów z komisariatu II, którzy ustalili, że dziecko "zagubili" rodzice w czasie wsiadania do autobusu. Oboje byli pod wpływem alkoholu, a na dodatek pod ich opieką znajdował się jeszcze 8-miesięczny syn.
  Bielsko-Biała: 3-latka błąkała się na Błoniach. Rodzice pijani

  ©KMP Bielsko-Biała

  Wczoraj po 22.00 na parkingu bielskich Błoni mężczyzna odnalazł zapłakaną dziewczynkę, która nie potrafiła opowiedzieć co się stało. Dziecko było zziębnięte i wystraszone. Bielszczanin natychmiast powiadomił policjantów. Dziewczynka została przewieziona do szpitala pediatrycznego. Badania wykazały, że oprócz ogólnego zaniedbania i temperatury ciała poniżej normy, dziecko nie miało żadnych obrażeń. W tym samym czasie mundurowi poszukiwali jej rodziców. Szybko ustalili ich dane i adres zamieszkania w jednej z kamienic w centrum miasta.

  Zastali tam oboje – 39-letnią matkę i 41-letniego ojca dziewczynki. Badanie alkomatem wykazało, że znajdowali się oni w stanie po użyciu alkoholu. Mieli pod swoją opieką jeszcze 8-miesięcznego syna. Z ich relacji wynikało, że od popołudnia biesiadowali przy grillu na Błoniach, gdzie pili alkohol. Kiedy się ściemniło, wrócili autobusem do domu. Nie zorientowali się, że nie ma z nimi córki. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia nieodpowiedzialnym rodzicom może teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama