Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych w Poznaniu od środy

  Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych w Poznaniu od środy

  MON

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W środę w Concordia Design rozpocznie się zorganizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych.
  Kongres odbędzie się pod hasłem "Wdzięczni za wczoraj, odpowiedzialni za jutro. Profesjonalizacja zarządzania firm rodzinnych".

  Przez dwa dni przedstawiciele rodzinnych małych, średnich i dużych firm, a także naukowcy zajmujący się badaniem tego typu przedsiębiorstw będą dyskutowali o problemach związanych z sukcesją: szansami i zagrożeniami, które przynosi działającym od lat przedsiębiorstwom zmiana pokoleniowa, o stylach zarządzania w przedsiębiorstwach rodzinnych i ich ewolucji, a także o szansach i zagrożeniach, które przynosi tego typu firmom zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza.

  Wśród uczestników kongresu znajdą się między innymi tacy przedsiębiorcy jak Ewald Raben - prezes międzynarodowej, rodzinnej firmy logistycznej założonej w Holandii i działającej obecnie na terenie 10 państw, Marek Roleski - założyciel i właściciel firmy Roleski, w której jako pierwszej w Polsce wprowadzono konstytucję firm rodzinnych, a także Wojciech Kruk.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama