Koleje Śląskie i Intercity: dzieci jadą za darmo na Dzień...

  Koleje Śląskie i Intercity: dzieci jadą za darmo na Dzień Dziecka

  Michał Wroński

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Koleje Śląskie prowadzą akcję bezpłatnych biletów na Dzień Dziecka
  1/5
  przejdź do galerii

  Koleje Śląskie prowadzą akcję bezpłatnych biletów na Dzień Dziecka ©Koleje Śląskie

  Przewoźnicy - Koleje Śląskie i Intercity - przygotowali dla najmłodszych z okazji ich święta darmowe bilety. Skorzystać będzie z nich można w najbliższy weekend na Dzień Dziecka.
  Dziesięć tysięcy darmowych biletów - taki prezent przygotowały dla najmłodszych Koleje Śląskie z okazji ich święta. Wykorzystać będzie je można 1 czerwca. Tego dnia dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogły przejechać się pociągiem za darmo (w dwie strony) na wszystkich trasach obsługiwanych przez tego przewoźnika - warunkiem jest jednak posiadanie okolicznościowego, stylizowanego na książkową zakładkę i odpowiednio wypisanego biletu.


  Bilety można otrzymać we wszystkich 36 kasach na terenie całego województwa. Ponadto 1 czerwca będzie można je także otrzymać u konduktora w pociągu.

  - Dodatkowo, w niedzielę najmłodsi będą otrzymywać łakocie w pociągach, w Centrum Obsługi Pasażera oraz we wszystkich kasach Kolei Śląskich - informuje Michał Wawrzaszek, rzecznik Kolei Śląskich.

  Jak dodaje w niedzielę na dworcu w Katowicach dzieci będą mogły również bezpłatnie zrobić sobie zdjęcie w kolejowej czapce oraz z plakatem pociągu typu Elf w tle (będą one następnie rozsyłane za darmo na wskazane przez nie adresy e-mailowe).

  Podobną ofertę dla najmłodszych przygotowało również PKP Intercity. W sobotę i niedzielę dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogły podróżować po kraju pociągami TLK oraz Express Intercity za darmo pod warunkiem pobrania specjalnego biletu w kasie lub u konduktora. Dla maluchów przygotowano ponadto drobne upominki (zestawy kolorowanek i kredek), zaś opiekunowie podróżujących za darmo dzieci będą mogli liczyć na 32-procentowy rabat.


  *Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
  *TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama