Sopot TOPtrendy: Podsiadło, Kumór, Cree i inni [GWIAZDY I...

  Sopot TOPtrendy: Podsiadło, Kumór, Cree i inni [GWIAZDY I PROGRAM Sopot TOPtrendy]

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dawid Podsiadło ma szansę być pierwszy na "TOP-ie"
  1/2
  przejdź do galerii

  Dawid Podsiadło ma szansę być pierwszy na "TOP-ie" ©Lucyna Nenow

  Od piątku do niedzieli potrwa festiwal Sopot TOPtrendy. Każdego dnia będziemy oglądać na scenie bardzo ciekawych wykonawców. ZOBACZ Sopot TOPtrendy PROGRAM i Sopot TOPtrendy gwiazdy festiwalu
  W piątek 30 maja w Sopocie rozpocznie się trzydniowy maraton koncertowy, Sopot TOPtrendy Festiwal, który transmitowany będzie przez telewizję Polsat. Na festiwalu nie zabraknie reprezentantów Śląska i Zagłębia.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  SOPOT TOPTRENDY FESTIWAL 2014 GWIAZDY W OPERZE LEŚNEJ


  Pierwszego dnia poza jubileuszowymi koncertami dwóch muzycznych osobowości: Urszuli ("Piękna 30-letnia") i Agnieszki Chylińskiej (świętującej 20-lecie), odbędzie się koncert "TOP" prezentujący wykonawców, którzy w ostatnim roku sprzedali największą liczbę płyt.

  W tym roku na scenie zobaczymy: Edytę Bartosiewicz, Sylwię Grzeszczak, LemON, Kult, T.Love, Enej, Zakopower i Dawida Podsiadłę. Właściwą kolejność poznamy w trakcie wieczoru. Dla pochodzącego z Dąbrowy Górniczej Podsiadły, 2013 rok był wyjątkowo udany, a jego debiutancka płyta okazała się bestsellerem. I nie będzie zaskoczeniem, jeśli to właśnie Dawid zajmie pierwsze miejsce w koncercie "TOP" .

  Drugi dzień festiwalu otworzy koncert "Największe Przeboje Roku". Wystąpią m.in.: zespół Piersi ("Bałkanica"), zobaczymy także Donatana i Cleo w przeboju "My, Słowianie" czy Sylwię Grzeszczak w utworze "Księżniczka" . Największy przebój wybiorą telewidzowie w SMS-owym głosowaniu.

  To od publiczności będzie także zależeć kto wygra konkurs "trendy 2014". W koncercie, który czeka nas także 31 maja wystąpią: Marcelina, Klara, Sorry Boys, BE.MY, Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM), Miąższ, Future Folk oraz pochodzący z Będzina Patryk Kumór i Olek Klepacz (Częstochowa). Gościem specjalnym tego koncertu będzie Sebastian Riedel i zespół Cree, czyli laureaci ubiegłorocznego koncertu "trendy".

  1 czerwca odbędzie się XI Sopocka Noc Kabaretowa. Wśród gwiazd: Kabaret Ani Mru Mru, Marcin Daniec, Cezary Pazura, Smile, Ireneusz Krosny, Andrzej Grabowski i rybnicki Kabaret Młodych Panów.


  *Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
  *TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama