Ważne
  MEZO-terapia w Rudzie Śląskiej [DNI PROFILAKTYKI]

  MEZO-terapia w Rudzie Śląskiej [DNI PROFILAKTYKI]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  MEZO-terapia w Rudzie Śląskiej [DNI PROFILAKTYKI]
  1/4
  przejdź do galerii
  Wczoraj w Rudzie Śląskiej wystąpił MEZO. Koncert poprzedziły liczne atrakcje, czekające na tych, którzy wybrali się na rudzki rynek, by wziąć udział w Dniach Profilaktyki.
  - Profilaktyka towarzyszy nam na co dzień, w każdej sferze życia natomiast te Dni mają na celu pokazać, że można fajnie i bezpiecznie spędzać wolny czas - powiedziała Małgorzata Hoszek, przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rudzie Śląskiej.

  Słowa te potwierdziło dziś wiele rodzin, które pomimo niesprzyjającej aury postanowiły początek weekendu spędzić na pikniku z okazji Dni Profilaktyki.
  - Moja córka, siedmioletnia Paulina jest wielką fanką Jacka Mejera, już nie może doczekać się ulubionego przeboju "Kryzys" - mówiła mama dziewczynki. Pani Ania wybrała się z dziećmi na rudzki rynek aby obejrzeć koncert MEZO.

  Czekając na gwiazdę dzisiejszego wieczoru nie można było się nudzić. Już od popołudnia na rynku czekało wiele atrakcji: zamki dmuchane, trampolina, malowanie twarzy i zabawa z "Nereuszem". Występ iluzjonisty Tomasza Kabika zachwycił nie tylko tych najmłodszych. – Warto było przyjść. Jest bardzo fajnie, szczególnie podobał mi się magik – mówiła siedemnastoletnia Klaudia. Wieczorny koncert gwiazdy zgromadził tłum fanów, tych najmłodszych i tych dorosłych. Wszyscy świetnie bawili się razem z MEZO.

  Dziś w ramach Dni Profilaktyki "Przystanek Pat" - spotkanie młodych ludzi mające na celu promowanie życia bez uzależnień. W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali 26 warsztatów tematycznych dla około 700 osób. Przez cały dzień młodzież będzie uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach, a wieczorem odbędzie się koncert finałowy i prezentacja dokonań warsztatowych.

  (materiały UM Ruda Śl.)


  *Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
  *TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama