Angielski na wakacje

  Angielski na wakacje

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Maj już za nami i lato zbliża się wielkimi krokami. Co prawda, pogoda za oknem nie nastraja jeszcze wakacyjnie, ale i tak większość z nas myśli już tylko o jednym - o wakacjach i miejscu, gdzie je spędzimy.
  Angielski na wakacje

  Angielski na wakacje

  Jak co roku, kolejny już raz, kilka milionów Polaków wyjedzie na swój wymarzony urlop za granicę, a największą popularnością tradycyjnie cieszyć się będą: Turcja, Tunezja, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy oraz kraje egzotyczne, jak Tajlandia, czy Dubaj. Szykując się na urlop w tych krajach trzeba oczywiście pamiętać o mocnym filtrze przeciwsłonecznym, modnym stroju kąpielowym i dobrym przewodniku. Warto również pomyśleć o zapoznaniu się z językiem danego kraju - powszechnie wiadomo, że obcokrajowcy o wiele życzliwiej podchodzą do turystów, którzy zadają sobie choć odrobinę trudu opanowując słownictwo w stylu „Dzień dobry”, „Proszę” i „Dziękuję”.

  Znajomość takich podstawowych zwrotów, choć niewątpliwie pomocna, nie zagwarantuje nam jednak sukcesu komunikacyjnego, a jedynie wprowadzi dobry nastój do dalszych rozmów. Jeżdżąc co roku w inne miejsce nie sposób uczyć się co chwila nowego języka. Stąd warto znać najbardziej popularny i powszechnie znany język na świecie, jakim jest niewątpliwie język angielski. Mimo, że język Szekspira nie jest językiem urzędowym żadnego z wymienionych państw, to właśnie po angielsku będzie Wam najłatwiej się porozumieć z miejscowymi.

  Połowa maja nie jest najlepszym czasem na rozpoczęcie nauki w szkole językowej. Kursy językowe raczej się już kończą, a zaczynanie nauki pod koniec semestru mija się z celem. Co w takim razie można zrobić? Najlepiej skorzystać z dobrodziejstw internetu i uczyć się języka angielskiego z interaktywnych kursów e-learningowych oferowanych przez serwis www.langloo.com. Naukę angielskiego z Langloo.com można rozpocząć w dowolnym momencie, w dogodnej porze i za naprawdę niewielkie pieniądze. Wystarczą cztery tygodnie nauki, aby skutecznie porozumieć się w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych, np. przywitać się i przedstawić, zameldować się w hotelu, zapytać o drogę, wymienić nazwy produktów spożywczych, zamówić obiad w restauracji i drinka w plażowym barze.

  Nie zdawaj się na łaskę przypadkowych tłumaczy, czy siłę gestykulacji swych rąk i nóg – zarejestruj się na langloo.com i rozpocznij naukę angielskiego już dziś!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Partnerzy

   • Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego
   • Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
   • Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu
   • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
   • Medan Szkoła farmaceutyczna
   • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama