Andrzej Falkowicz umrze z powodu zatrucia? Michał Żebrowski...

  Andrzej Falkowicz umrze z powodu zatrucia? Michał Żebrowski pożegna się z "Na dobre i na złe"?

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Andrzej Falkowicz umrze z powodu zatrucia? Michał Żebrowski pożegna się z "Na dobre i na złe"?
  1/7
  przejdź do galerii
  Ostatni odcinek przed wakacjami serialu "Na dobre i na złe" zapowiada się dramatycznie. Andrzej Falkowicz zaczyna dostrzegać niebezpieczne objawy zatrucia, spowodowane wybuchem w laboratorium. Przerażony pogarszającym się stanem zdrowia pobiera sobie krew, i oddaje ją do badania. Twórcy serialu potrzymają widzów w niepewności, nie wiadomo czy Falkowicz przeżyje czy umrze. ANDRZEJ FALKOWICZ UMIERA, CZY MICHAŁ ŻEBROWSKI ODEJDZIE Z "NA DOBRE I NA ZŁE"?
  ANDRZEJ FALKOWICZ UMIERA. OSTATNI ODCINEK PRZED WAKACJAMI SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE" DOSTARCZY WIELE EMOCJI

  Ostatni odcinek przed wakacjami dostarczy widzom wiele emocji, a także niewiadomych. W 563 odcinku "Na dobre i na złe" chwile grozy przeżyją Lena oraz Latoszek. Dom dwójki bohaterów stanie w płomieniach, a Witek oraz Felek omal nie zginą w płomieniach.

  Sparaliżowany Latoszek zostaje sam w domu z Falkiem.
  Na skutek nieszczęścia ich dom staje w płomieniach. Witek nadludzkim wysiłkiem schodzi z wózka inwalidzkiego i raduje dziecko. Niestety, wysiłek przypłaci jeszcze większym uszkodzeniem kręgosłupa. Latoszek będzie potrzebował natychmiastowej operacji, którą przeprowadzi Dorota Rogalska oraz Rafał Konica. To jednak nie koniec nieszczęść. Na sali operacyjnej wydarzy się kolejna tragedia.

  Lekarze prowadzący operację padną nieprzytomni na ziemie po zatruciu gazem. Witek w międzyczasie budzi się z narkozy i oczekuje na pomoc. Oprócz nieszczęśliwego pożaru wydarzy się inna tragedia. Otruty Andrzej Falkowicz dostrzega niepokojące objawy zatrucia po wybuchu w laboratorium.

  Falkowicz razem z Kingą Walczyk przeprowadzą sekcję zwłok Wawrzyniaka, który zmarł po wybuchu w laboratorium chemicznym. Czy lekarze odpowiednio szybko znajdą odpowiedź czym zatruty jest Falkowicz? Tego wszystkiego dowiemy się dopiero w nowym sezonie serialu "Na dobre i na złe".

  ANDRZEJ FALKOWICZ UMRZE? ZOBACZ ZWIASTUN OSTATNIEGO ODCINKA "NA DOBRE I NA ZŁE":  *Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
  *TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama