Miasta świętują. Zagrają Bajm, Śląsk oraz Dżem

  Miasta świętują. Zagrają Bajm, Śląsk oraz Dżem

  Arkadiusz Biernat

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Barwne korowody, pokazy rycerskie oraz koncerty. W ten weekend nie będzie nudno. W Zawierciu zagra Bajm, a w Parku Śląskim Dżem
  Świętochłowice, Zawiercie i Chorzów mają swoje święta. Wczoraj w naszym regionie mogliśmy posłuchać m.in. Perfectu, Boney M., Bad Boys Blue oraz O.S.T.R. Wiele będzie się działo też w najbliższych dwóch dniach.

  Dzisiaj ulicami Świętochło- wic przejdzie barwny korowód (od ulicy Katowickiej do Parku Jordanowskiego). Początek o godz. 11.30. Później już zaplanowano koncerty. O godz. 21.30 na scenie pojawi się Beata Kozidrak z zespołem Bajm.
  W niedzielę o 16.30 w Parku Jordanowskim rozpocznie się "Biesiada Śląska". Wystąpią m.in.: Kabaret Rak i Teresa Werner. Ciekawie będzie też na stadionie OSiR w Zawierciu. Tam dziś o godz. 20.30 wystąpi Honorata "Honey" Skarbek. Jutro od 19.30 gotować będzie Remigiusz Rączka, a po nim wystąpi Kabaret Ciach i ZPiT Śląsk.

  W Chorzowie odbędzie się Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego im. Gotfryda de Bouillon. Dziś na ul. Jagiellońskiej o godz. 11.30 zacznie się turniej rycerski, a o 20.30 w Parku Śląskim odbędzie się koncert jubileuszowy Dżemu. Jutro o godz. 9.30 w parku będą prezentacje rycerskie, gry i zabawy.


  *Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
  *TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama