Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję

  Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni  Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję „Kwalifikacje dla każdego. Nowe podejście do uczenia się przez całe życie”. Jeśli zatrudniasz pracowników, uczysz lub szkolisz innych, pomagasz innym w wyborze drogi zawodowej, ta konferencja jest dla Ciebie!

  Podczas konferencji w Katowicach eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych, przedstawiciele lokalnych instytucji branżowych i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie opowiedzą o wyzwaniach, jakie stoją przed pracodawcami i uczącymi się dorosłymi, a także o nowoczesnych narzędziach uczenia się przez całe życie. Eksperci podzielą się informacjami na temat najnowszych badań dotyczących kompetencji dorosłych Polaków, wyjaśnią, dlaczego inwestowanie w kompetencje się opłaca i jak wpływa na rozwój regionalny. Uczestnicy dowiedzą się, jak nowe rozwiązania wkrótce zmienią edukację i rynek pracy, a także:

  • co to jest i jak powstaje Polska Rama Kwalifikacji?
  • jak będzie działał zintegrowany system kwalifikacji?

  Konferencja zaplanowana jest pod kątem potrzeb: pracodawców, doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli i dyrektorów szkół, trenerów, działów HR, pracowników urzędów pracy i przedstawicieli samorządów terytorialnych.

  Konferencja odbędzie się 2 września 2014 w Qubus Hotel Prestige Katowice przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Katowicach.
  Udział w konferencji jest bezpłatny.


  Zgłoszenia można dokonać do 1 września 2014 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.kwalifikacje.edu.pl/pl/konferencje

  Liczba miejsc jest ograniczona.

  Informacji o konferencji udziela Emilia Jędrzejczyk:
  e-mail:emilia.jedrzejczyk@havasww.com, tel. 22 444 06 50.

  Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Budowa krajowego systemu kwalifikacji – pilotażowe wdrożenie krajowego systemu kwalifikacji oraz kampania informacyjna dotycząca jego funkcjonowania.”


  Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa
  www.ibe.edu.pl

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama