Prof. Blikle w Rudzie Śląskiej

  Prof. Blikle w Rudzie Śląskiej

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Około 120 reprezentantów sektora biznesu, nauki i samorządu spotka się 24 czerwca br. w Rudzie Śląskiej. W Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się śniadanie biznesowe. Jego gościem specjalnym będzie prof. Andrzej Blikle. Śniadanie to kolejna inicjatywa biznesowa Inkubatora i Śląskiego Klastra ICT & Multimediów HubClub.
  Śniadanie biznesowe to znakomita okazja do nawiązywania kontaktów różnych środowisk biznesowo-społecznych, odnowienia starych relacji, czy wymiany doświadczeń z innymi liderami. W trakcie spotkania odbiorcy technologii informatycznych będą również mogli porozmawiać z ich dostawcami.

  - Budowanie relacji między ludźmi prowadzi do rozwoju biznesu, a także nas samych - wyjaśnia Joanna Sochacka, prezes Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości. - Dlatego tworzymy okazję, by spotkać się w gronie liderów śląskiego biznesu, wysłuchać inspirujących gości, wymienić się doświadczeniami, potrzebami, ofertami. Poznać się - dodaje.

  Podczas śniadania prof. Andrzej Blikle wygłosi prelekcję „Zarys Doktryny Jakości – czyli jak będzie wyglądać firma XXI wieku”. Z kolei Iwona Prucia – Wałach, dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK w Rudzie Śląskiej, opowie o możliwościach sfinansowania biznesowych przedsięwzięć. Na pytanie „czy etyka w biznesie się opłaca?” będzie się starał natomiast Jarosław Chołodecki, społecznik, dziennikarz oraz animator inicjatyw gospodarczych i kulturalnych.

  Śniadanie odbędzie się 24 czerwca 2014 r. o godzinie 10:00 w Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej przy ul. Karola Goduli 36 w sali konferencyjnej nr 1. Udział w śniadaniu jest bezpłatny. Organizatorem śniadania jest Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz Śląski Klaster ICT & Multimediów HubClub.

  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 czerwca 2014r. na adres mailowy: a.sabuda@inkubatorrudzki.pl lub pod nr tel. 32 342 22 30 w.104. Organizator skontaktuje się w celu potwierdzenia możliwości udziału.


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama