Narcyzy 2014: Gala za nami. Nagrody rozdane! [ZDJĘCIA]

  Narcyzy 2014: Gala za nami. Nagrody rozdane! [ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Narcyzy 2014
  1/31
  przejdź do galerii

  Narcyzy 2014 ©Arkadiusz Gola

  Gala z elegancją. Gala z przepychem. I bez zadęcia. Narcyz znów urzekł gości urokiem. Jednak najbardziej urzekły nim laureatki Narcyza 2014! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  W Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" odbyła się Gala, na której wręczono nagrody Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, czyli statuetki Narcyza oraz srebrne broszki przedstawiające ten kwiat. Już po raz trzynasty przedstawiciele władz miast, przedsiębiorcy i ludzie kultury województwa śląskiego spotkali się, aby uhonorować najbardziej aktywne kobiety, które swoją pracą zawodową i działalnością społeczną rozsławiają nasz region.
  W tym roku do nagrody nominowanych było 10 pań. Wszystkie otrzymały dyplomy, gratulacje oraz właśnie srebrne broszki będące potwierdzeniem, że już sama nominacja zapewnia miejsce w gronie kobiet wyjątkowych. Decyzją kapituły, pięć pań otrzymało główne nagrody "Narcyz 2014". Odebrały je: Marta Fox, Daniela Lampert, Beata Grabowska-Bujna, Emilia Kristof oraz Kornelia Newy. Nagrody wręczał m.in. Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz konsul honorowy Chorwacji. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na program artystyczny - koncert Janusza Radka z zespołem oraz na słodki koktajl i rozmowy kuluarowe. Wszystkim paniom, zarówno laureatkom, jak i nominowanym do nagrody Narcyz 2014, gratulujemy. Kolejna, czternasta Gala za rok.


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pomyłka

   observer (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nagroda dla Danieli jest totalną pomyłką. Za co ta pani dostała narcyza? Za narcyzm? Noo... teraz dopiero pojedzie z pracownikami, skoro jej dotychczasowe wyczyny zostały docenione. Sprzedaż...rozwiń całość

   Nagroda dla Danieli jest totalną pomyłką. Za co ta pani dostała narcyza? Za narcyzm? Noo... teraz dopiero pojedzie z pracownikami, skoro jej dotychczasowe wyczyny zostały docenione. Sprzedaż prozacu pojdzie w górę. Smutne!!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   narcyz

   krys (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Buzek tam pasuje jak kwiatek do kożucha i wyglada jak narcyz.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   narcyz Buzek

   jedrek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Co tam robi ten szkodnik.?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama