Pożar w Jastrzebiu: Dariusz P. spalił rodzinę, teraz uniknie...

  Pożar w Jastrzebiu: Dariusz P. spalił rodzinę, teraz uniknie więzienia? To przykładny ojciec

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W tym domu doszło do pożaru, w którym zginęła żona i 4 dzieci Dariusza P. Pożąr zaplanował on - twierdzi prokuratura
  1/6
  przejdź do galerii

  W tym domu doszło do pożaru, w którym zginęła żona i 4 dzieci Dariusza P. Pożąr zaplanował on - twierdzi prokuratura ©Dziennik Zachodni

  Pożąr w Jastrzebiu: Czy sprawca zabójstwa 5 osób w pożarze domu w Jastrzębiu uniknie kary więzienia? To możliwe. Wszystko zależy od psychitarów, którzy mają się wypowiedzieć na temat jego zdrowia. W domu, który podpalił Dariusz P. zginęła jego żona i 4 dzieci. Dostał zarzut zabójstwa.
  Podejrzany o podpalenie domu w Jastrzębiu trafi na obserwację:

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  POŻAR W JASTRZĘBIU: DARIUSZ P. SPALIŁ RODZINĘ, BO MIAŁ DŁUGI I KOCHANKĘ?


  Dariusz P., podejrzany o podpalenie domu w Jastrzębiu Zdroju, w którym spali jego bliscy, trafi na miesięczną obserwację – zdecydował we wtorek gliwicki sąd. Po jej przeprowadzeniu psychiatrzy wypowiedzą się, czy w chwili przestępstwa mężczyzna był poczytalny.

  KIM JEST DARIUSZ P.? CZYTAJ TUTAJ:
  DARIUSZ P. IDEALNY MĄŻ I OJCIEC, A DO TEGO POBOŻNY SZAFARZ I TEOLOG


  W pożarze, do którego doszło w maju ubiegłego roku, zginęła żona mężczyzny i czworo ich dzieci. P. został zatrzymany i aresztowany pod koniec marca. Prokuratura zarzuciła mu zabójstwo pięciu osób, a także usiłowanie zabójstwa szóstej - najstarszego syna.

  CZYTAJ WYWIAD Z OJCEM RODZINY Z 5 LIPCA 2013 ROKU:
  DARIUSZ STRACIŁ ŻONĘ I 4 DZIECI: CISZA W DOMU JEST NIE DO ZNIESIENIA - MÓWI


  Rybnicki wydział zamiejscowy Sądu Okręgowego w Gliwicach rozpoznawał we wtorek wniosek prokuratury, która domagała się przeprowadzenia obserwacji psychiatrycznej, co zapowiadano już krótko po zatrzymaniu podejrzanego. Chodzi o to, by biegli wypowiedzieli się na temat poczytalności Dariusza P., a więc i o odpowiedzialności karnej.

  ZOBACZ KONIECZNIE WIDEO:
  OSTATNI WYWIAD DARIUSZA P. PRZED ZATRZYMANIEM PRZEZ POLICJĘ


  Opinia biegłych będzie sporządzona na podstawie czterotygodniowej obserwacji, która zostanie przeprowadzona w zakładzie leczniczym przy jednym z aresztów śledczych. Niezależnie od wniosku dotyczącego obserwacji gliwicki sąd niedawno przedłużył P. okres aresztowania – o kolejne trzy miesiące.

  Wobec Dariusza P. prowadzone były wcześniej inne sprawy karne o charakterze gospodarczym. Podczas zleconych w ich ramach badań, przeprowadzonych w warunkach ambulatoryjnych, biegli uznali go za niepoczytalnego.

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  DARIUSZ P. JUŻ KIEDYŚ BYŁ UZNANY ZA NIEPOCZYTALNEGO


  Zarówno prokuratura, jak i pełnomocnik rodziny ofiar podkreślali, że uznanie P. za niepoczytalnego w poprzednich sprawach nie oznacza, że taką samą opinię biegli wydadzą o nim w postępowaniu dotyczącym śmierci jego bliskich.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   (o ) to Polska

   obserwator z daleka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Tu juz sie boje jezdzic , bo nie wiem co mnie spotka . a jesli nawet , to jako sprawca bede zaraz " przeistoczony " za ofiare . Polska "nierzadem " stoi , tak jak moja...rozwiń całość

   Tu juz sie boje jezdzic , bo nie wiem co mnie spotka . a jesli nawet , to jako sprawca bede zaraz " przeistoczony " za ofiare . Polska "nierzadem " stoi , tak jak moja znajoma z Frankfurtu . zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   przygotował, zatajał...

   es (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   ... I miałby być uznany za niepoczytalnego?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   takich przypadków bylo już wcześniej też

   nikt nie zauwazyl ze mu wali? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Musi mieć oszczednosci w banku ze tak o niego dbają. Gdzie byli psychiatrzy przed katastrofa przecież g**** nie zaplanuje z takimi szczegolami ten pożar.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo