Piotr Kupicha z Feel włączy się do lepienia uszek

  Piotr Kupicha z Feel włączy się do lepienia uszek

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Piotr Kupicha z Feel włączy się do lepienia uszek

  ©tomasz kiełkowski

  Piotr Kupicha, lider popularnego katowickiego zespołu Feel gościł dzisiaj w siedzibie Dziennika Zachodniego. Artysta, który do naszej redakcji przyjechał prosto z Warszawy (gdzie gościł w jednym z programów telewizyjnych) wziął udział w wideowywiadzie, odpowiadając m.in. na pytania nadesłane przez internautów.
  Piotr Kupicha z Feel włączy się do lepienia uszek

  ©tomasz kiełkowski

  Piotr opowiedział m.in. jak spędzi nadchodzące święta Bożego Narodzenia. - Jak zwykle z żoną i dziećmi. Dostaliśmy propozycję, aby 24 grudnia zagrać rano jakiś firmowy koncert, ale odmówiliśmy. Ten czas jest przeznaczony wyłącznie dla rodziny. Jak wygląda moja rola w przygotowaniach świątecznych? Na pewno włączę się w lepienie uszek, czy w doprawianie barszczu. Ale przede wszystkim chcemy pobyć ze sobą w te święta - mówił.


  Wokalista zdradził również jak stara się wynagradzać rodzinie nieobecność w domu. - Staram się każdego miesiąca wyjechać z rodzinką na trzy dni w jakieś fajne miejsce - podkreślił.

  Wyjazdy, tyle że integracyjne są także stałym elementem działalności zespołu Feel. - Mogę zdradzić, że ostatnio byliśmy z zespołem w Maroku. Takie wyjazdy sprzyjają utrzymaniu dobrej atmosfery w zespole, jest czas na długie rozmowy - dodał muzyk.

  Piotr Kupicha opowiedział o dwóch specjalnych piosenkach, które grupa właśnie zrealizowała. Jedna z nich będzie zwiastunem nowego serialu "Rodzinka.pl", który ma być przebojem wiosennej ramówki TVP2. Drugi utwór powstał na potrzeby filmu "Weekend" - reżyserskiego debiutu Cezarego Pazury.

  - Film swoją oficjalną premierę będzie miał 5 stycznia, widziałem go już. Jest dobrze zrobiony, takie polskie "Pulp Fiction" - stwierdził.

  Podczas naszego spotkania Piotr Kupicha podsumował 5-lecie zespołu Feel, które dwa tygodnie temu grupa uczciła jubileuszowym koncertem w Krakowie, wyraził swój stosunek do plotek, popularności i udziału w programach telewizyjnych typu "reality show".

  - Był czas kiedy ludzie mówili, że Feel wychodzi z każdej lodówki. Z perspektywy czasu zgadzam się z tym, że nieco za wcześnie wydaliśmy nasz drugi album. Dlatego z trzecią płytą nie chcemy się spieszyć. Będziemy nad nią pracować od początku przyszłego roku i łączyć tą pracę z koncertowaniem. Żeby bardziej się na niej skupić zamierzamy wtedy wycofać trochę z medialnego życia - podkreślił Kupicha


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama