Cieszyn: Zmiany w parkowaniu przy Szpitalu Śląskim

  Cieszyn: Zmiany w parkowaniu przy Szpitalu Śląskim

  KAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od 20 czerwca zmieniono zasady korzystania z parkingu przy Szpitalu Śląskim w Cieszynie
  1/5
  przejdź do galerii

  Od 20 czerwca zmieniono zasady korzystania z parkingu przy Szpitalu Śląskim w Cieszynie ©Materiały prasowe

  Od dziś, 20 czerwca, na terenie Szpitala Śląskiego w Cieszynie zostały wprowadzone nowe zasady parkowania. Parking przy wjeździe od ul. Chrobrego, przed głównym wejściem do Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego, jest obecnie przeznaczony głównie dla pacjentów i dla odwiedzających w szpitalu swoich bliskich.
  Korzystanie z parkingu Szpitala Śląskiego od dziś jest bezpłatne przez pierwszych 15 minut, a za każdą następną rozpoczętą godzinę jest pobierana opłata 2 zł. - Przy wjeździe na parking kierowca pobiera bilet, na podstawie którego jest pobierana opłata. Opłat można dokonywać w kasie parkingowej znajdującej się w punkcie ochrony przy wejściu głównym 1A. Po zapłaceniu należności lub w przypadku korzystania z parkingu poniżej 15 minut, należy przyłożyć bilet parkingowy do specjalnego czytnika znajdującego się przy bramce wyjazdowej. Przyłożenie opłaconego biletu spowoduje otwarcie szlabanu umożliwiającego wyjazd - wyjaśnia Dariusz Babiak, kierownik sekcji promocji zdrowia Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

  Dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostało 6 bezpłatnych miejsc parkingowych usytuowanych się wzdłuż drogi przed wjazdem na parking. Rozwiązano także problem zajmowania miejsc parkingowych przez osoby zatrudnione na terenie szpitala. - Pracownicy, którzy dotychczas również korzystali z parkingu będą mogli parkować swoje samochody w innych miejscach zlokalizowanych na terenie szpitala - wyjaśnia Babiak.

  Pomyślano także o honorowych dawcach krwi. - Osoby udające się do szpitala w celu oddania krwi, po okazaniu pracownikowi ochrony legitymacji honorowego krwiodawcy, będą mogli również, podobnie jak pracownicy, zaparkować swój samochód na terenie szpitala. Wprowadzone zmiany spowodowały ułatwienie w znalezieniu dogodnego miejsca osobom, korzystającym ze świadczeń szpitala, a także odwiedzającym - zapewnia kierownik sekcji promocji zdrowia.


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama