"Wprost": Mamy nagrania Grasia, Sikorskiego, Rostowskiego......

  "Wprost": Mamy nagrania Grasia, Sikorskiego, Rostowskiego... Pierwszy fragment opublikowany [TAŚMY]

  mm

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  "Wprost": Mamy nagrania Grasia, Sikorskiego, Rostowskiego... Pierwszy fragment opublikowany [TAŚMY]
  Wiele wskazuje na to, że upublicznienie rozmowy ministra Sienkiewicza z szefem NBP Markiem Belką, to dopiero początek wielkiej afery taśmowej. "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że w czwartek tygodnik "Wprost" otrzymał kolejne nagrania, których bohaterami są czołowi politycy PO.
  "Wprost": Mamy nagrania Grasia, Sikorskiego, Rostowskiego... Pierwszy fragment opublikowany [TAŚMY]
  Według "Gazety Wyborczej" pliki, które otrzymuje "Wprost," za każdym razem podpisane są innym pseudonimem. Te dostarczone redakcji w czwartek przysłał człowiek przedstawiający się jako „Patriota”.

  SIKORSKI DO ROSTOWSKIEGO: "MOŻNA ZAJE**Ć PIS KOMISJĄ WS. MACIEREWICZA. TO BĘDZIE DWULETNI CYRK" [STENOGRAM + CYTATY]


  W posiadaniu redakcji są nagrania rozmów m.in. byłego rzecznika rządu Pawła Grasia, szefa MSZ Radosława Sikorskiego, byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego, ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, wiceministra środowiska Stanisława Gawłowskiego, prezesa PKN Orlen Jacka Krawca. Tygodnik potwierdził doniesienia "Gazety Wyborczej" w sobotę wieczorem, publikując okładkę poniedziałkowego wydania.
  WSZYSTKO O AFERZE TAŚMOWEJ - ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY


  Wcześniej, bo w sobotę rano, dziennikarz "Wprost" Michał Majewski opublikował fragment rozmowy Pawła Grasia z prezesem PKN Orlen Jackiem Krawcem. Dialog dotyczy reformy ABW i prokuratury.


  Co jeszcze ma w swoim posiadaniu "Wprost", dowiemy się już wkrótce. W poniedziałkowym wydaniu tygodnik zapewne wróci do sprawy Sławomira Nowaka. Nagranie rozmowy byłego ministra transportu z byłym wiceministrem finansów Andrzejem Parafianowiczem jeszcze w niedzielę ma w całości, bez żadnych cięć, zostać opublikowane w internecie.

  TUSK KUPIŁ POPARCIE RELIGI W WYBORACH W 2005 R.? NOWAK: CENA BYŁA TAKA... [TAŚMY WPROST]


  Rozczarowani będą natomiast ci, którzy liczyli na taśmy z Elżbietą Bieńkowską, Pawłem Wojtunikiem, Krzysztofem Kwiatkowskim i Janem Kulczykiem w rolach głównych. Sylwester Latkowski przyznał, że takimi nagraniami redakcja na razie nie dysponuje. Informator obiecał jedynie, że dostarczy je dziennikarzom "Wprost". Nie wiadomo, kiedy to się stanie.

  Źródło: 300polityka.pl / "Gazeta Wyborcza"

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ciekawe o czym to Radosna Sikorka ćwierkała?

   sklave

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 4

   No i co miał do powiedzenia hrabia von Rostowski. Fakt faktem z faktów prawdziwych Oni wszyscy bez wyjątków zarówno ci z lewa jak i prawa oraz centrum na surowe więzienia zasłużyli za łamanie...rozwiń całość

   No i co miał do powiedzenia hrabia von Rostowski. Fakt faktem z faktów prawdziwych Oni wszyscy bez wyjątków zarówno ci z lewa jak i prawa oraz centrum na surowe więzienia zasłużyli za łamanie podstawowego prawa konstytucyjnego które nakazuje Im dbanie o powierzone mienie i pomnażanie go. No a co zrobili to widać a niedługo będzie słychać.
   Co posłowie mają na koncie? Najbogatsi i najbiedniejsi posłowie. Takie emerytury biorą posłowie.
   Oni mogą spokojnie już dziś rzucić wszystko w diabły i żyć wygodnie tylko z oszczędności. A co ze zwykłym Polakiem? Jemu pozostaje czekać na jakieś marne grosze z ZUS i OFE. I jeszcze liczyć, że ten cały ledwie zipiący system emerytalny nie padnie jak domek z kart.
   Więcej na stronie:sklave.manifo.com/polityka
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kiedy ten skompromitowany rząd poda się do dymisji ?

   Zgłoś naruszenie treści / 46 / 6

   na co Tusk jeszcze czeka ?

   Zdjęcie autora komentarza
   PRAWO

   fajla11

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 6

   SOWIECKIE PRAWO ZNOWELIZOWANE W 2002--

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama