Zabrze: Sprzedawał amfeteminę w pudełkach od zapałek

  Zabrze: Sprzedawał amfeteminę w pudełkach od zapałek

  Mat. policji, opr. ZIELA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zabrze: Sprzedawał amfeteminę w pudełkach od zapałek

  ©arc.

  Sprzedawał amfetaminę w paczkach zapałek i wpadł. Diler, który sprzedawał narkotyki w kiosku z gazetami został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Policja zabezpieczyła ponad 130 „działek” amfetaminy, a także ponad 750 porcji narkotyku 2CB.
  Zabrze: Sprzedawał amfeteminę w pudełkach od zapałek

  ©arc.

  Zabezpieczono również środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i udzielania narkotyków. Wobec zatrzymanego prokuratura zastosowała dozór policyjny. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

  Zabrzańscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową, zatrzymali 32-letniego mieszkańca Bytomia, który w kiosku z gazetami sprzedawał narkotyki. Mężczyzna był bardzo zaskoczony, gdy do kiosku na ulicy Jordana weszli funkcjonariusze z policyjnym psem, wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków.


  Podczas przeszukania ujawniono ponad 130 „działek” dilerskich amfetaminy. Ponadto w mieszkaniu zatrzymanego ujawniono kolejne narkotyki. Zabezpieczono ponad 750 porcji środków psychotropowych o nazwie 2CB i marihuanę.

  W toku prowadzonych czynności mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających i psychotropowych w znacznej ilości, a także zarzut sprzedaży narkotyków. Prokuratura w Zabrzu zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny. Za popełnione przestępstwa dealerowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama