Ważne
  Dzięki zabrzance złapano złodzieja rowerów

  Dzięki zabrzance złapano złodzieja rowerów

  BS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzięki zabrzance złapano złodzieja rowerów
  1/2
  przejdź do galerii
  W zatrzymaniu złodzieja rowerów policjantom pomógł świadek zdarzenia, który zadzwonił na telefon alarmowy. Zatrzymany został przekazany policjantom z Knurowa, bo kradzieży dopuścił się w Gierałtowicach.
  Mieszkanka Zabrza zadzwoniła na policję i poinformowała, że w autobusie w którym podróżuje znajduje się złodziej roweru.

  Policyjni, którzy podjęli interwencję ustalili, że kobieta jadąc autobusem linii 47 w Gierałtowicach zauważyła, jak sprzed sklepu rowerem odjeżdża mężczyzna, a za nim wybiega kobieta z okrzykiem „łapać złodzieja”.

  Zabrzanka nic wtedy zrobić nie mogła. Jakież było jej zdziwienie, gdy złodziej wraz z rowerem wsiadł do autobusu kilka przystanków dalej. Niezwłocznie poinformowała o tym zdarzeniu zabrzańską policję.

  I chociaż mężczyzna opuścił autobus przystanek wcześniej, dzięki szybkiej reakcji świadka zdarzenia, a także pracy sprawności policjantów, szybko wytypowano potencjalnego sprawcę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Zabrza.

  W jego mieszkaniu znaleziono jeszcze jeden rower. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj został przekazany policjantom z Knurowa, gdyż to na ich terenie dopuścił się kradzieży.


  *Matura 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI + PRZECIEKI
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF
  *Weź udział w quizach Dziennika Zachodniego. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
  *Prawo jazdy kat. A. Egzamin na motocykl [PORADNIK WIDEO, ZDJĘCIA PLACU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama