13. pseudokibic ukarany za burdy na stadionie Ruchu...

  13. pseudokibic ukarany za burdy na stadionie Ruchu Radzionków

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W rękach bytomskich policjantów zajmujących się zwalczaniem chuligaństwa stadionowego znalazł się trzynasty uczestnik zadymy, jaka miała miejsce na stadionie Ruchu Radzionków pod koniec października tego roku. 20-letni mieszkaniec Gliwic usłyszał już zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.
  Policjanci z Bytomia zatrzymali wczoraj 20-letniego gliwiczanina, podejrzanego o rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami w pracowników ochrony, podczas meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami Piasta Gliwice a Ruchem Radzionków, który odbył się 30 października 2010 roku.

  Mężczyzna został rozpoznany wśród innych osób,pomimo, iż miał zakrytą twarz. Jest to już trzynasta osoba zatrzymana w tej sprawie, która usłyszała zarzuty dotyczące udziału w zadymie.

  20-latek przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy więzienia z jednoczesnym zawieszeniem wykonania kary na okres 3 lat. Z takim wyrokiem może się również łączyć 4-letni tzw. zakaz stadionowy. O wymiarze kary ostatecznie zadecyduje sąd.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama