Męskie Granie 2014 – nie tylko dla panów [ARTYŚCI, TRASA...

  Męskie Granie 2014 – nie tylko dla panów [ARTYŚCI, TRASA KONCERTOWA, BILETY]

  Sandra Miedzińska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Męskie Granie 2014
  1/2
  przejdź do galerii

  Męskie Granie 2014

  Już po raz czwarty artyści ruszają w trasę koncertową. Na scenie podczas akcji Męskie Granie 2014 zaprezentują się m.in. Waglewski Fisz EMADE, Luxtorpeda i Behemoth. MĘSKIE GRANIE 2014 - CZWARTA EDYCJA TRASY KONCERTOWEJ
  Gdy w 2010 roku artyści wybrali się w trasę, mieli szczytny cel – zaprezentować różne oblicza polskiej estrady, a także nakłaniać do muzycznych eksperymentów. Każdy, kto przyszedł na koncert choć raz, może z całą pewnością stwierdzić, że zadanie zostało wykonane perfekcyjnie. Marka Żywiec, a także dyrektorzy artystyczni festiwalu – Nosowska i O.S.T.R., po raz kolejny zabiorą nas w drogę pełną muzycznej pasji.


  Męskie Granie 2014 – gdzie zagrają w tym roku?
  Trasa rozpocznie się 12.07 w Krakowie z Ogrodach Muzeum Archeologicznego. Następnie, tydzień po tygodniu, sobotnie koncerty odbędą się w Poznaniu, Chorzowie i Warszawie. Po 2.08 następują 3 tygodnie przerwy, aby 23.08 znów powrócić na scenę we Wrocławiu, a 29.08 kończąc trasę w Żywcu. Bilety można nabyć w salonach Empik oraz na stronie eBilet.pl.

  Męskie granie 2014 - Kto zagra?
  Na scenie nie może zabraknąć pierwszego dyrektora artystycznego Męskiego Grania, Wojciecha Waglewskiego, który w Chorzowie wystąpi razem ze swoimi synami – Fisz i EMADE. Także podczas tego dnia usłyszymy Dezertera. Z kolei w Krakowie i Poznaniu wystąpi Artur Rojek, natomiast tylko w pierwszym z tych miast – Behemoth. W trasę ruszą także m.in. Tomasz Stańko, Nosowska, Łąki Łan i Józef Skrzek. Lista wykonawców jest o wiele dłuższa, dlatego każdy z nas znajdzie w tych miastach coś dla siebie.

  Męskie granie 2014 - Nowości na estradzie
  Tegoroczna edycja obfitowała będzie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek w zderzenia rozmaitych stylów muzycznych. Smolik wraz z BRODKĄ, Dawidem Podsiadło, Olafem Deriglasoffem, Piotrem EMADE Waglewskim, Michałem Sobolewskim, Łukaszem Korybalskim, Krzysztofem „ZALEF” Zalewskim, Michałem „FOX” Królem oraz Miłoszem Pękalą, pokażą, na ile muzyczne stereotypy można złamać, a stylom pozwolić żyć własnym życiem. Grupa wystąpi na scenie jako Męskie Granie Orkiestra i z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia.


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama