Ekstraklasa piłkarska - trener Ojrzyński pozostaje w...

  Ekstraklasa piłkarska - trener Ojrzyński pozostaje w Podbeskidziu

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Trener Leszek Ojrzyński podpisał w poniedziałek nowy kontrakt i pozostanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała na kolejny rok – podało biuro prasowe piłkarskiego klubu ekstraklasy.
  Szkoleniowiec już na początku czerwca ustalił z władzami Podbeskidzia warunki umowy, ale podpisał ją dopiero teraz. Wcześniej przebywał na urlopie, a potem na zgrupowaniu „Górali” w Jarocinie.

  Ojrzyński przed podpisaniem kontraktu postawił warunki, od których uzależniał decyzję o pozostaniu w Bielsku-Białej. Chodziło m.in. o poprawę warunków pracy w klubie, zwłaszcza o dobrze przygotowane boisko do treningu, a także system premiowania.


  - Doszliśmy do porozumienia z władzami miasta i klubu. Myślę, że te potrzeby zostaną zrealizowane – powiedział.

  Trener obiecał, że postara się tak przygotować zespół, aby jesienią wypadł korzystniej niż w minionych dwóch sezonach. Dodał, że o konkretnych celach nie rozmawiał jeszcze z zarządem.

  - Najważniejsze jest zapewnienie pozostania w ekstraklasie. Niektórych kozaków, którzy przed sezonem odgrażali się, że grają o europejskie puchary już nie ma w ekstraklasie. Trzeba mierzyć siły na zamiary, podejść do sezonu mądrze. Jesteśmy drużyną ambitną i to się na pewno nie zmieni – zapewnił.

  42-letni Ojrzyński związał się z bielskim klubem w październiku 2013 roku. Objął zespół po Czesławie Michniewiczu. Pod jego wodzą skazywane na degradację Podbeskidzie zakończyło sezon na dziesiątym miejscu.

  W sobotę piłkarze z Bielska-Białej wrócili z pierwszego zgrupowania przed sezonem. Na kolejne wyjadą w piątek do Kamienia koło Rybnika. W środę „Górale” rozegrają w Ostrawie sparing z miejscowym Banikiem. PAP


  *Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014
  *2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!
  *Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama