Ważne
  Pobicie na Krakowskiej w Częstochowie. Sprawca w areszcie

  Pobicie na Krakowskiej w Częstochowie. Sprawca w areszcie

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Częstochowy ustalili i zatrzymali 26-letniego sprawcę pobicia mieszkańca ulicy Krakowskiej w Częstochowie. Na skutek zadawanych ciosów pięściami i stłuczoną butelką, 60-letni mężczyzna zmarł. Sprawca zdarzenia usłyszał już zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.
  Do zdarzenia doszło w nocy z 30 czerwca na 1 lipca w mieszkaniu na ulicy Krakowskiej w Częstochowie. Jak ustalili śledczy, do mieszkania 60-letniego mężczyzny przyszła para znajomych wraz z przygodnie spotkanym mężczyzną. W trakcie pobytu w domu, doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy właścicielem a 26-letnim nieznajomym. Gdy właściciel domu kazał najprawdopodobniej nieznajomemu opuścić mieszkanie, sprawca stał się agresywny i pobił 60-letniego mężczyznę pięściami oraz rozbitą szklaną butelką.
  Na skutek zadanych ran, 60-letni częstochowianin zmarł. Sprawca pobicia uciekł z miejsca zdarzenia. Agresor został jednak szybko ustalony przez częstochowskich policjantów. Zaledwie kilka godzin po zdarzeniu mundurowi zatrzymali 26-letniego Karola P. - mieszkańca woj. świętokrzyskiego. Mężczyzna był jeszcze pod wpływem alkoholu. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie oraz wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że do śmierci mieszkańca ulicy Krakowskiej doszło w wyniku krwotoku. 26-letni sprawca usłyszał już zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy. Decyzją częstochowskiego sądu sprawca został już tymczasowo aresztowany.


  *Kobieca strona Mundialu 2014 jest najciekawsza SPRAWDŹ
  *Jakie będzie lato? Zobacz prognozę pogody na lipiec 2014 i zaplanuj urlop
  *Jakie imię dla dziecka? Zobacz Księgę Imion Męskich i Żeńskich i wybierz
  *Dawniej Dom Prasy, dzisiaj Biuro Obsługi Mieszkańców Katowic ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama