Tychy: Robotnik złapał w pułapkę złodzieja kabli

  Tychy: Robotnik złapał w pułapkę złodzieja kabli

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tychy: Robotnik złapał w pułapkę złodzieja kabli
  Tyscy policjanci zatrzymali 45-latka podejrzewanego o kradzież przewodów elektrycznych na jednej z klatek przy ulicy Darwina. Tyszanin postanowił wrócić po pozostawiony łup i został przyłapany na gorącym uczynku.
  Tychy: Robotnik złapał w pułapkę złodzieja kabli
  W Tychach przy ulicy Darwina policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany o kradzież przewodów elektrycznych i wtyczek do kontaktów, wartych ponad 2 tys. złotych. Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło od pracownika firmy zajmującej się wymianą kabli na jednej z klatek przy ulicy Darwina. Gdy pracownik zauważył brak przewodów i wtyczek, postanowił ich poszukać. Po wejściu do windy zauważył leżącą tam torbę, wewnątrz której znajdowała się część skradzionych przedmiotów. Dociekliwy robotnik postanowił zaczekać na jej właściciela.

  Już po około 20 minutach zjawił się mężczyzna, który chciał zabrać torbę. Zgłaszający chwycił złodzieja i zażądał oddania wszystkich skradzionych przedmiotów. Przyłapany mężczyzna zwrócił tylko część łupu. Na miejsce został wezwany patrol prewencji. 45-letni mieszkaniec Tychów został zatrzymany, a podczas przeszukania odzieży mundurowi odnaleźli u niego wtyczkę elektryczną, pochodząca z kradzieży. Ponadto badanie stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwo tyszaninowi grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.


  *Kobieca strona Mundialu 2014 jest najciekawsza SPRAWDŹ
  *Jakie będzie lato? Zobacz prognozę pogody na lipiec 2014 i zaplanuj urlop
  *Jakie imię dla dziecka? Zobacz Księgę Imion Męskich i Żeńskich i wybierz
  *Dawniej Dom Prasy, dzisiaj Biuro Obsługi Mieszkańców Katowic ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama