Kolejny domowy oprawca zatrzymany w Zabrzu. Policję...

  Kolejny domowy oprawca zatrzymany w Zabrzu. Policję zaalarmowali sąsiedzi

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pobicie swojej konkubiny. Sprawca działając w okrutny sposób sposób spowodował u pokrzywdzonej szereg obrażeń. 43-latek, karany w przeszłości za podobne przestępstwa, został już tymczasowo aresztowany.
  Kto wie co by się stało, gdyby nie reakcja sąsiadów, którzy zdając sobie sprawę, że kobiecie dzieje się krzywda, postanowili zgłosić się do dzielnicowego i poprosić go pomoc. Ten działał bardzo szybko i co najważniejsze bardzo skutecznie. Choć sama pokrzywdzona odmówiła składania zeznań, to dzięki dotarciu do świadków zebrano materiał dowodowy wystarczający do tego, aby na wniosek śledczych zabrzański sąd tymczasowo aresztował podejrzanego.

  Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, związek kobiety z 43-latkiem trwał od pół roku. W tym czasie niejednokrotnie w ich domu dochodziło do awantur. Kobieta była widywana przez sąsiadów z posiniaczoną twarzą. W jednym przypadku do tego stopnia została pobita, że trafiła do szpitala. Skutkiem pobicia były między innymi krwiaki na twarzy, złamany nos oraz siniaki na całym ciele. Poszkodowana sama nigdy nie zdecydowała się na zgłoszenie interwencji oraz zawiadomienie o przestępstwie.

  Kiedy sytuacją kobiety zajął się dzielnicowy, sprawa nabrała tempa. Szybko znaleziono świadków potwierdzających dramat kobiety. Przed kilkoma dniami podejrzany został zatrzymany. Okazało się, że w przeszłości był karany za pobicie innej kobiety, a także pobicie ze skutkiem śmiertelnym. W związku z uszkodzeniem ciała mieszkanki Zabrza, decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany.


  KATASTROFA SAMOLOTU POD CZĘSTOCHOWĄ: OPINIA EKSPERTA, ŚWIADKOWIE, RELACJA
  *Kobieca strona Mundialu 2014 jest najciekawsza SPRAWDŹ
  *Jakie będzie lato? Zobacz prognozę pogody na lipiec 2014 i zaplanuj urlop
  *Jakie imię dla dziecka? Zobacz Księgę Imion Męskich i Żeńskich i wybierz
  *Dawniej Dom Prasy, dzisiaj Biuro Obsługi Mieszkańców Katowic ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama