Sosnowiczanie ignorują znaki zakazu w CH Plaza

  Sosnowiczanie ignorują znaki zakazu w CH Plaza

  Anna Dziedzic

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W CH Plaza w Sosnowcu wjeżdżając na parking podziemny można się natknąć na spacerowiczów. Bardzo często z tej drogi tylko dla samochodów korzystają bowiem... piesi.
  To zdjęcie zrobiliśmy w poniedziałek. Wjazd na parking CH Plaza

  To zdjęcie zrobiliśmy w poniedziałek. Wjazd na parking CH Plaza ©Fot. Arkadiusz Ławrywianiec

  Łatwo się tu natknąć np. na kilkuosobową rodzinę wychodzącą tędy na miasto. To mocno bulwersuje naszych Czytelników.

  Niefrasobliwi piesi to zwykle ludzie, którzy korzystają jedynie z parkingów Centrum Handlowego Plaza. To jeden z większych takich w centrum miasta. Poza tym bezpłatny. Prościej jest więc wjechać na ten parking, by potem ruszyć na zakupy do centrum Sosnowca. Jak się okazuje niektórzy są jednak tak leniwi, że nie chce im się nawet skorzystać z bocznej klatki schodowej, czy po prostu wjechać ruchomymi schodami do galerii i wyjść na miasto głównym wyjściem.

  - Za każdym razem, gdy przyjeżdżam do Plazy, przy wjeżdżaniu na podziemny parking od ulicy Dekerta natykam się na wychodzących tą drogą ludzi - denerwuje się Aleksandra Remska z Sosnowca.
  - To skandal, że nie zwraca im uwagi ochrona obiektu albo policja czy straż miejska. Przecież tam w końcu dojdzie do nieszczęścia w końcu któryś z tych ludzi zostanie potrącony przez samochód. Kto wtedy będzie winny? Może ja, bo wjadę w takiego ignoranta?

  Postanowiliśmy sami sprawdzić skalę problemu.
  Wjeżdżamy do centrum handlowego Plaza. Od strony Dekerta. Auto kierujemy do wjazdu na parking podziemny. Po drodze mijamy kilka osób wychodzących naszym wjazdem pod ziemię. To jest droga przeznaczona tylko dla samochodów. Chodników tu nie ma. Pieszych jest niestety sporo.
  Ewelina Krawczyk, dyrektorka sosnowieckiego CH Plaza, twierdzi, że zrobiła wszystko, by klienci czuli się tu naprawdę bezpiecznie.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kraków Balice

   www.burowianka.pl (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 51

   Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany noclegiem w Krakowie Balicach to serdecznie polecam nasz obiekt www.burowianka.pl
   Transfer z , na lotnisko - wliczone w cenę noclegu.
   Pozdrawiam

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama