PIŁKA NOŻNA
Mistrzostwa świata, Brazylia – Holandia, mecz o 3. miejsce, sobota, godz. 21.50, TVP 2 oraz TVP Sport; Niemcy – Argentyna, finał, niedziela godz. 20.50, TVP 1 oraz TVP Sport.
ŻUŻEL
Grand Prix W. Brytanii w Cardiff, siódma runda IMŚ, sobota, godz. 17.30, Canal+ Sport.
Enea Ekstraliga, Stal Gorzów Wielkopolski – Unibax Toruń, niedziela, godz. 17, nSport, skrót meczu: Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra, niedziela, godz. 23, nSport.
KOLARSTWO
Tour de France, 8. etap, sobota, godz. 14.15, Eurosport, 9. etap, niedziela, godz. 14.15, Eurosport.
KAJAKARSTWO
Mistrzostwa Europy, sobota, godz. 16.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 11.45, 15, 17, Eurosport 2.
WIOŚLARSTWO
Puchar Świata, niedziela, godz. 10.30, godz. 13, Eurosport 2.
SIATKÓWKA
Liga Światowa mężczyzn, Final Four Dywizji 2, mecz o trzecie miejsce, sobota, godz. 9.30, finał, sobota, godz. 12, Polsat Sport.
Liga Europejska kobiet, Polska – Hiszpania, sobota, godz. 19.50, Polsat Sport News.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Zawody World Tour, sobota, godz.12, 14, Polsat Sport Extra. niedziela, godz. 10, niedziela, godz. 13.30, Polsat Sport Extra.
Plaża Open w Rybniku, finał kobiet, niedziela, godz.13.30, TVP Sport, finał mężczyzn, niedziela, godz. 14.45, TVP Sport.
TENIS
Turniej ATP w Stuttgarcie, półfinały, sobota, godz. 12.45 oraz 16.30, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 16.25, TVP Sport.
BOKS
Walka o interkontynentalny pas federacji WBA w Liverpoolu, waga junior ciężka, Nathan Cleverly – Alejandro Emilio Valori, sobota, godz. 20, Polsat Sport.
Gala w Las Vegas, waga lekkośrednia, Erislandy Lara – Saul Alvarez, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport.
LEKKA ATLETYKA
Diamentowa Liga w Glasgow, sobota, godz. 16, Polsat Sport.
JEŹDZIECTWO
Global Champions Tour w Estoril, sobota, godz. 22, Eurosport.
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
Euro Beach Soccer League, Hiszpania – Grecja, sobota, godz. 17.15, Polsat Sport News, Rosja – Białoruś, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport News, Białoruś – Grecja, niedziela, godz. 16.15, Polsat Sport i Polsat Sport News, Rosja – Hiszpania, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport i Polsat Sport News.
FUTBOL AUSTRALIJSKI
Western Bulldogs – Gold Coast Suns, sobota, godz. 8.30, Eurosport 2.
KOSZYKÓWKA
Liga WNBA, Minnesota Lynx – Seattle Storm, niedziela, godz. 21, Canal+Sport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Mistrzostwa Świata, Grand Prix Niemiec, sobota, godz. 9 treningi, sobota, godz. 12.35, kwalifikacje, niedziela, godz. 11 wyścigi, Polsat Sport News
Wyścigi superbike'ów, mistrzostwa świata w Monterey, niedziela, godz.20 i.23.35, Eurosport
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
World Series by Renault, sobota, godz. 12.15, Eurosport, niedziela, godz. 12.15, Eurosport.
Wyścigi DTM, niedziela, godz. 13.35, nSport.
Rallycross, mistrzostwa świata, niedziela, godz.14, Polsat Sport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?